Mazda in Albania

Mazda 6 viti 2006 kamje Automat 4x4 ; Motor 2.0 ( me zinxhir) benzin +gaz ; Full options me clima bi zona KOMANDA ne TIMON kasetofon me 6 cd impjant audio Bose ; Xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje... Tiranë
3 600€
Kambio manuale me 6 raporte shpejtesie. Audio sound system 7 " color display, HMI Commander, AM / FM radio, CD, MP3, USB, AUX, 6 Altoperlante, Bluetooth, DAB digital radio. Navigator. Sedile... Tiranë
14 990€
shiti pothuajse mazda sx-5 2018.ne kete cast makina ne republiken latvian.pajisjet më maksimale.bleu një të ri tek agjentët e shitjeve.pika shitje që mund ta diskutojmë.komunikimi me anë të... Durrës
19 500€
Price negotiable
Age: 2011 year
Mileage: 156000 km
Transmission: Manual Fier
5 800€
Age: 2004 year
Mileage: 190000 km
Transmission: Manual Fier
5 600€
Age: 2008 year
Mileage: 135000 km
Transmission: Manual Tiranë
9 800€
Price negotiable
Age: 2006 year
Mileage: 184000 km
Transmission: Manual Fier
2 650€
Age: 2014 year
Mileage: 66700 km Patos
4 850€

Filter


Mazda for sale in other cities