Премиум объявления

Maserati for sale in Albania

Shitet Maserati Granturismo, sapo ardhur me tvsh te pagua Fier
1€
MASERATI QUATTROPORTE INDIVIDUALE LUNGO 4.2L MOTOR TIP TE RI V8 BENZINE VERSION EUROPE MAKINA ESHTE 22.11.2008.DHE ESHTE FULL FU. MAKINA KA NGJYRE TE VECANTE BLU PERLE ME SHKELQ. NUK KA ASNJ. Tiranë
1€
Full Option; ; Excellent Condition Tiranë
35 000€
SHITET MASERATI 4.2 BENZIN; NE GJENDJE SHUME TE MI; TE GJITHA SHERBIMET E BERA; LETRAT TE PAGUARA; 18 000 EURO I DISKUTUSHEM; MUNDESI NDRIMI; TEL 0696861511; 0694444777 Tiranë
Sold
Super gjendje me letra te regull. per me shum t. 0675899466 Durrës
Sold
Makina ka dal nga fabrika janar 2017 Durrës
Sold
Shitet masersti 2006; Full, sedilje te vecanta, individual; Ne gjendje perfecte; 20 mij i diskutueshem dhe nderri; ; 70m km; ; Makina me te gjitha sherbimet e bera; ; Me targa shqipetare; A. Tiranë
Sold
Te interesuarit konta. T. 0675899466 Durrës
Sold
Masarati 3.0 nafte esapo ardhur 50000 klm super full ka shume extra perme shume t. Shitet ose nderohet Berat
Sold
Viti 2008 ! 95 mij km ! Full! Marshat tek timoni ! Sedilet sport !i gatshem per cdo prov! Tiranë
Sold
Maseerati Grandturismo V8 4.2, qendruar vetem ne zvicer, letra zviceriane pa dogan te paguar, cmimi i diskutueshem, gjende shum e paster brenda dhe jasht Tiranë
Sold
Masserati Grandtuismo 4.2 V8; Gjendje shum e mir, i qendruar vetem ne zvicer, letra zviceriane, cmimi i diskutueshem Tiranë
Sold
Maserati cuatroporte shum shum i bukur dhe i ralle ne shqiperi full extra Tiranë
Sold
Eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte perdorur shume pak dhe eshte perdorur nga nji person i vet. vetem telefon nga njerez vertet te interesua Berat
Sold

Maserati for sale in other cities