Mercedes-Benz C-class viti 2005, Grey, 200000km

Other similar ads

Mercedes Benz C klass 220 CDI; Kambio Automatike FULL extra; Klima digitale, Viti 2001 Look 2006; Letra t paguara deri n qershor 2020; Sensor parkimi origjinal para mbrapa; Drita Led komplet par. Lushnjë
Mercedes Benz E class 270 c. viti 2005 kamio automatike avanga. Gomat e reja dhe te gjitha sherbimet e bera e gatshme per cdo lloj prove nga ana ju. Letrat te sapo prer Lushnjë
Shitett Mercedes Benz C220 Elegance EVO, Kambio Manual 6 + R, Viti Prodhimit 2006, 180.000 KM Origjinale Te Certifikuara, Xhama Elektrik, ABS, Kompjuter Bordi, Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult, 2. Lushnjë
4 800€ Price negotiable
Created: 25 December 2019, number: 113147
Model: C-class 
Age: 2005 year
Mileage: 200000 km
Colour: Grey 
Car condition: Used 
Car plate: Albania 
Body type: Station Wagon 
Transmission: Automatic 
Engine type: Diesel 
Ne gjendje shum te mi. letra te prera deri ne tetor 2020. Shum e paster nga jasht dhe brenda. cdo sherbim i ber ne koh mund ta kontrolloni ku te deshironi. nuk ka asnje problem. cmimi i diskutushe.

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment