Премиум объявления

Lexus for sale in Albania

shitet lexus es350.motori 3.5 benzin shum e shpejt kamer mbrapa sensor par mbrapa perde e pasme qe ulet dhe ngrihet xhama te erret makina eshte ne gjendje perfekt ka ardhur nga amerika dhe esht. Tiranë
15 000€
Age: 2008 year; ; Mileage: 60000 km; ; Transmission: Automatic Tiranë
8 400€
Age: 2006 year; ; Mileage: 142000 km Durrës
7 600€
Age: 2008 year; ; Mileage: 120000 km Montenegro
11 890€
Price negotiable

Lexus for sale in other cities