Премиум объявления

Land Rover for sale in Albania

Shitet Range Rover Sport 3.6 Nafte E Vitit 2008 Makina Posedon Keto Opsione: Fenera Me Lupa Inteligjente Qe Kthehen Sipas Drejtimit Te Timonit; Sistem Audio I Amplifikuar; Baxho Xhami; Kompjute. Tiranë
11 000€
RANGE ROVER SPORT 3.6 TDV8 NAFTE! MAKINA ESHTE SUPER E PASTER SI BRENDA DHE JAS. 260000 KM ME LIBER SHERBIMESH + FATURAT E SERVISE. NAVIGATOR AUX BLUETOOTH DVD KARIKATOR ME 6. SENSOR PARKI. Korçë
14 500€
Price negotiable
per. shum na kontaktoni Lushnjë
9 000€
Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe ka te gjitha opsionet e mundeshme si: Tavan panoramik, sensor parkimi para mbrapa, drita xeno, sendilet lekure, ngrohje sendilesh, sendilet me butona dh. Elbasan
1€
Land Rover Freelander 2; Ju lutem m kontaktoni n E-mail !!! Tiranë
8 000€
Shitet; Range Rover Sport; 4.4 SDV8 NAFTE AUTOBIOGRAPHY; VITI PRODHIMIT: 1/2016; Km: 160.000 origjinale me liber sherbimesh + 2 celesa + 1 kaldaje; FULL OPTION: AUTOBIOGRAPHY, Fenere dhe Stopa t. Elbasan
1€
Price negotiable
Shes Land Rover Range Rover Vogue 4.4 Benzine vitit Dhjetor 2008, Look 2010, me rreth 200.000 km me liber sherbimesh, ( mund ti verifikoni tek Land Rover me numer shasie: SALLMAM548A27112) ngjyr. Tiranë
9 980€
Shitet renxh rover ne gjendje te shkelqyer e mbajtur mi. Makina eshte me susta jo me jasteke 4x4 punon shume mire me pro. cmimi me marrvesh. pasi te shihet nga af. Korçë
1€
per me shum na kontaktoni Lushnjë
9 500€
per me shum info na kontaktoni Lushnjë
1€
Makina sapo ka ardhur nga Belgjika eshte me dogan te paguar, cdo sherbim i kryer ne kohe me liber sherbimesh, eshte teper e mirembajtur 4x4 motorr 2.2 naft navi math me butona ne timon, serdilj. Fier
9 500€
Shitet rengji rover viti 2007 nafte 2.7 servise te sapo bera ne gjendje shum te mire Tiranë
8 500€
2.2 naft. 210000 km; Viti 2009. Xhama te zi origjina. Durrës
11 000€
Price negotiable
Shitet range rover sport 2.7 Naft full serdile me ngrohje para dhe mbrapa DVD xhama te zi origjinal 256mij KM origjinale 2007 luk 2012 autobiography komplet makina esht ne gjendje shum te mir m. Tiranë
14 000€
Price negotiable
SHITET / NDERROHET -MOTORR 3.6 NAFTE V8 -VITI 2008 -CLIMA 4 ZONA AUTOMATIKE; -FULL ESP -ABS -SRS; -AIRMATIK -KOMPJUTER BORDI; -AUTO PILOT -KOMANDA NE TIMON -TIMON HIDRAULIK; -TEMON ME NGROHI. Tiranë
12 500€
SUPER OKAZION Range Rover Sport 3.0 Nafte 2012 174000 Km Origjinale Cmimi: 19999 pranojm dhe nderrim te shtojm diferencen nqs makina qe posedoni eshte me vlere ne te larte (shites privat j. Tiranë
19 999€
LAND ROVER DISCOVERY 3.ME MOTOR V6 4.0L BENZINE MAKINA ESHTE 20.12.2009.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 258000 KM ORIGJINA. KOMPLET VESHJET BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKE. Tiranë
1€
RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAFIK ME MOTOR V8 3.6L MAKINA ESHTE 20.11.2008.E SAPO ARDHUR E PA PERDORUR FARE NE SHIPERI ME DOGANE TE PAGUA. MAKINA KA HYRE ME DT 23.10.2018 DHE NUK ESHTE PERDORUR FAR. Tiranë
1€
RANGE ROVER VOGU. ME MOTOR V6 3.0L MAKINA ESHTE 20.11.2006.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 208000KM ORIGJINA. KOMPLET VESHJET BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKE. TIMON M. Tiranë
1€
Shitet Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6, viti 2005, km 191000, me tvsh te paguar, ardhur me. 21.06.2019 nga Siena Itali Fier
8 500€

Land Rover for sale in other cities