Премиум объявления

Lancia for sale in Albania

lanciatt 2004, 2.4 naft, letrat te paduara per 1 vit, ne gjendje shume te mire Tiranë
2 800€
LANCIA DELTA 1.6 Nafte Automat 2009 201mij km liber sherbim (akina ka patur 1 prona) ULL OPTION, sapo ardhur me dogane te paguar gati per tar. Makina eshte ne gjendje PERFEKT. Makina eshte shum. Tiranë
6 990€
Lancia Musa; 1.4 benzine; Viti 2004; Kambio automatike; Km 80.000; Tavan panoramik; Sensor parkingu; Xhama te zinj origjinal Lezhë
3 000€
Shitet; Lancia ypsilon; Viti 2008; 1.3 nafte multijet; Xhama tzi origjinal; Tavan xhami; Disqe sport; Me letra deri ne dhjetor 2020 Tiranë
4 200€
Shitet lancia musa 1.4 benzin gaz e vitit fundi 2006, tavan xhami panoramik + bazho, sendile gjysem lekure gjysem cope, xhama dhe pasqyra elektrike, timon City, pilot automatik, kambio manuale 6 +. Tiranë
3 700€
Lancia musa 1.4 gas benzin; Viti 2009 me 5 marsha motorri 8 valvola; Shume ekonomik si ne benzin edhe gas; Vetem nje pronar; 180000 km origjinale; Me te gjitha sherbimet e bere; ne koncesionare. Fier
1€
Lancia Musa 1.4 Benzin-Gaz; Viti 2009; Kambio manuale; 96.624 kilometra originale; E sapo ardhur nga italia; Gjendja perfekte; Dogane e paguar; Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjen. Durrës
3 400€
Lancia Ypsilon 1.6 benzin/gaz; makina esht e 2005 dhe ka 125600 kilometra orgjinale mund ti kontrolloni ku te don; Impjanti i gazit eshte i sapovendosur te eltoni Fushkruj dhe ka 2 vjet garanc. Tiranë
3 700€
Price negotiable
Lancia Y 1.3 jtd diesel, viti 2005, Bicol; Makina eshte me kambio automatike, timon city, kondicioner, abs, srs, esp, kompjuter bordi, tapiceri ngjyre blu, xhama dhe pasqyra elektrike, fener. Tiranë
3 200€
Price negotiable
Lancia Delta*S*1.6 MultiJet *MOMO-DESIGN*; -VITI PRODHIMIT 2010; -128000 KM ORIGJINALE; - KAMBIO MANUALE; - Ngjyr BICOLOR E BARDH KRISTALINE PANE ME TE ZEZE; - NAVIGATOR - CD - DVD - ME 6 CD. Tiranë
1€
Shitet lancia Kappa 2.4 naft me letra te paguara kondisioner ne gjendje shum te mire perde mbrapa origjinale Durrës
1 500€
Gjendje te mire, dokumente te rregull. Shitet per arsye mos-perdorim Shkodër
600€
Shitet Lancia Musa sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar gati per targa, Viti prodhimit 2008, Kambio manuale, ngjyra shampanje perla ndryshon sipas kohes, 155.403 km origjinale mund t. Tiranë
3 200€
Lancia Y; Viti 2004; Motor 1.4 Benzine; Km 90.000; Kambio automatike; Euro 4; Dogana e paguar; Radio CD, Kompjuter Bord, Klima, Mbyllje Qndrore Me Pult, Mundsi Pagese Me Kste et. Durrës
3 500€
Price negotiable
Lancia Ypsilo. 1.3 nafte Manu. 3Por. Kondicion. Xhama Elektr. Km Origjina. Goma 80. Makina Eshte Ne Gjendje Shume Te MireI Diskutueshem Mundesi Nderrimi Fier
2 700€
Lancia Musa Jtd; Motorri 1.3; Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar e pajisur me liber sherbimesh ne gjendje perfek. 2 elesa, Stopa Led, Xhama Elektrik, Pasqyr. Tiranë
5 000€
Lancia Musa 1.4 benzine; Kamje automatike; Xham siper; Me sensor parkimi; Ne gjendje shum te mir; Me dogan te paguar Lezhë
3 000€
Lancia ypsilon me dogane te paguar ne gjendje perfekt me 106 mi km 2700 i diskutueshem Kavajë
2 430€
Lancia delta benzin gaz impiant i montuar jasht e sapo targuar gjendje perfekt Tiranë
5 500€
Lancia Ypsilon viti 2008, E zez, 150000km Okazio. 0698822128 Fier
2 800€

Lancia for sale in other cities