Премиум объявления

Kia for sale in Albania

SHITET KIA SOUL 1.6 NAFT KAMIO AUTOMATIKE, E VITIT 2011, ARDHUR NGA GJERMANIA, DOGANE E PAGUAR, MAKINA KA 168.000 KM ORIGJINALE, ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE MOTORRIKE, 4 XHAMA ELEKTRIK. Durrës
6 300€
Kia Carnival 6 + 1 vende me kambio automatik. Motorri eshte 2.9 nafte me 4 piston. Disponon klima per te 7 vendet, sensore parkimi, pasqyra elektrike me palosjd, xhama elektrike para mbrapa. Tiranë
123€
Shitet per arsye emigrimi Kia Sorento 4x4 2.500 kubik nafte, viti prodhimit 2004, kambio automatik, me amortizator jo jastek ajri, kondicioner, abs, sallon rrobe, xhama elektrik, dekumenta t. Fier
3 700€
Makina eshte e 2014, i ka te gjitha sherbimet e krye. Dokumentat, taksat siguracionet jane te sapopagua. Gomat jane 17", te sapovena Kontinental dhe kontrolli teknik ne menyre te rregul. Makin. Tiranë
7 500€
Shitet fuoristrade KIA SORENTO, 2.5 CRDI, VITI 2008, 145, 000 KM Tiranë
6 000€
Shitet kia me dogan e sa po ardh me benzin gas impianti BRC euro 4 motorr me zinxh. Super gjend. punon 100 me ga. kosumon shume pa Lushnjë
3 200€
Kia Sorrento 2.4 diesel viti 2003 Durrës
3 500€
Kia ceed 1.4 benzin + gas impjanti i montuar ne it B. makina sapo ka ar. ne gjendje shume te mire nuk ka nevoj per asnje sherb. cmimi i diskutueshem Fier
3 200€
Kia Pican. Viti dhjetor 2005.motorr 1.1 benzin kambio manual. ne gjendje shum te m. Shum ekonomi. 120 mij klm origjinaleE sapo ardhur nga gjermani. E sapo targu. Tiranë
2 500€
Price negotiable
(Ndrohet ose Shitet) ia Sorento 2.5 crd (aft) iti 2006.Makine ne gjendie shume te mire, me dokumenta dhe sherbime te krye. Kamio automat + tronik, sedile meshine me ngrohje, xhama te zi. Durrës
1€
Kia Rio III; Motorri-1.5 Crdi; Kambio-Manuale; Karburanti-Nafte; Viti i Prodhimit-2006; Kilometra-173000; Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me Dogane te Paguar ne gjendje perfek. Tiranë
3 400€
shitet kia sorento automatike viti prodhimit 2005 me letra te paguara cmimi 4800 euro mundesi ndrimi me smart Tiranë
4 800€
Kia ceed 1.4 benzin + gas impjanti i montuar ne it BR. makina sapo ka ard. ne gjendje shume te mire nuk ka nevoj per asnje sherbi. cmimi i diskutueshem Fier
4 000€
KIA K3--2015--35.000 KM; ; 1.6 NAFTE-CRDI, 136KF ( EXTRA FULL OPTIONS ); ; CMIMI: 10290 EURO I DISKUUESHEM; ; KONTAKT: 0682060517; ; >Kambio Automatike; ; >Sedile Total Lekure + Ngrohje; ; >Sensor Parkim. Vlorë
10 290€
Price negotiable
KIA PIACANTO 1.0 BENZINE, SUPER EKONOMIKE DHE SHUME PRAKTIK; ; CMIMI: 5590 EURO i Diskutueshem; ; >>>Kontakt: 0682060517; ; >Viti: 2012-73.000 KM; ; >Motori: 1.0 benzine; ; >Fuqia: 74 KF; ; >Ngjyra: Gr. Tiranë
5 590€
Price negotiable
Shitet Kia Ri. Motorri-1.5 Crdi Kambio-Manuale Karburanti-Nafte Viti i Prodhimit-2007. Shume ekonomik. Blere ne koncesionar me 0 k. Aktualisht ka 95 000 k. Makina eshte ne gjendje perfekt. T. Tiranë
3 500€
Age: 2014 year; ; Mileage: 37000 km; ; Transmission: Automatic Tiranë
16 000€
Age: 2005 year; ; Mileage: 100000 km Tiranë
5 600€
Age: 1996 year; ; Mileage: 300000 km; ; Transmission: Manual Macedonia
1 700€
Kia viti 2005 motor 2.0 190.000 mij te kaluara ne gjendje te mire 3miljon lek Tiranë
Sold

Kia for sale in other cities