Премиум объявления

Jeep for sale in Albania

Shitet Jeep ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera Makina ka l tavan xhami sedilje lekure kambio automat xhama mbrapa te zinj orixhinal shum makin e mbajtur Viti fundi i 2007, letrat. Shkodër
5 500€
Price negotiable
Makina eshte ne gjendje shume te mire limited motorrike xhenerike automat full opsion sedilje me ngrohje dhe memorje dhe elektrike opsione ne timon pilot automatik, pasqyra me palosje me buton, m. Shkodër
3 990€
Jeep Cherokee Limited Benzin-Gaz; Gjendje shum e m; Shitet ose nderrohet me makine me te vogel + Diferencen, Peqin
10 600€
Jeep Compass i ardhur nga zvicrra me dogane dhe dokumenta!!!; ; Te dhenatKilometra te pershkruara 120 mije origjinale mund te verifikohen prane koncesionaritMotorri 2.4l Benzine + Gaz 4 pistona n. Tiranë
7 200€
Jeep Cherokee, ngjyra e zeze, 44, makine shume e forte, kush i njeh ua di vete vleren, makina ka kete cmime per arsyje emigrim Tiranë
3 000€
Goma BF mud terra. Telaflex suspensi. Long arms. Trrraflex steerin stabiliz. 6" lift k. Hard top soft t. Winch 12500 l; Mundesi nderrimi me makin mbi 2012 Fier
23 000€
Shitet JEEP CHEROKE viti 2014 me vetem 96000 mij km me garanci mund ti kontrolloni ku te don. Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrik. xhenerike p. Tiranë
13 000€
Me targa Shqiptare, Full Option; 4 Goma te reja, i gatshem per 'do lloj prove Tiranë
1€
Shes Jeep Grand Cherooke ne super gjendje motorrike gjenerike dhe estetike, motorr 3.0 CRD diesel pa taks luksi, kamio automatike, sallon lekure ngjyr gri shum te paster, klima tronik bizona, baxh. Shkodër
7 500€
Price negotiable
OKAZION: JEEP CHEROKEE AUTOMAT NAFT. ESA PO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR, DISQE ALUMINI GOMA 70% SENSOR PARKINGU KONDICIONER KLIMA KOMAND BORDINE TIMON XHAMA TE ZI ORIGJINAL ELEKTRIK. Tiranë
4 600€
jeep Wrangler viti 2008 2.8 nafte kambjo automat ne gjendje super te gjitha sherbimet e bera letrat e paguara per 1 vit shitet 14 000 euro Tiranë
14 000€
SHITET JEEP COMPASS BENZINE GAS MOTORI 2.4 VITI 2008 KAMIO AUTOMATIKE ME DOGANE TE PAGUAR DHE NE GJENDJE PERFEKTE XHAMA E ZINJ HAPESE TAVANI LART FULL ME EKSTRA I SAPO TARGUAR CMIMI 5 000 EUR. Elbasan
5 000€
Jeep Cherokee 4x4, motor 2.2 nafte, kambio automatike, ndezje/fikje ne semafor, sensor parkimi, navi me touch (bluetooth, aux, memory card, us) bagazhi hapje/mbyllje me buton, pasqyra me palosje. Durrës
17 900€
E sapoardhur ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuale, kilometra 180.000 te certifikuara me liber sherbi. Viti 2008 motor 2.4 me 4 pistona i pershtatshem plotesisht per impiant ga. M. Tiranë
6 500€
JEEP WRANGLER 2008 MANUA. 3.8 BENZIN Fier
12 000€
Jeep Compas; 2.4 Benzin Gaz; Kamjo Automatike; Viti 2007; Jeep Compas Benzin Gaz Lovato; Kamjo Automatike; Navi; Bluetooth; Kamera; Sediljet lekur me ngrohje; Dritat Xenon; Pasqyrat Elektrike. Vlorë
6 200€
Jeep cherokee; viti prodhimit 2009; versioni limited; motorri 2.7 crd; kambio automatike; sensore parkimi; ngrohje sedilesh; xhama te zi origjinal; 110 mij km origjinal. makina esht ne gjendje shu. Durrës
12 500€
OKAZION: JEEP CHEROKEE AUTOMAT NAFTE. ESA PO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR, DISQE ALUMINI GOMA 70% SENSOR PARKINGU KONDICIONER KLIMA KOMAND BORDINE TIMON XHAMA TE ZI ORIGJINAL ELEKTRIK. Tiranë
1€
Shitet jeep commander motorr 3.0L nafte kamio automat full opsione 6 + 1 vende xhama te zi origjinal ne gjendje perfekte; mim i 6999 i diskutueshem Kavajë
6 999€
Shitet jo ndrim Tepelenë
4 500€
Price negotiable

Jeep for sale in other cities