Премиум объявления

Isuzu for sale in Albania

Muzika- Servo- Kuka- Centralna brava- Alu felne Montenegro
2 800€
Price negotiable
Shtet autobuz; Modeli: isuzu; Vit prodhimi: 2005; Kushtet teknike perfekte i sapo ardhur n shqiperi m dogan t prer Berat
Sold
Shitet isuzu 3.1. Viti 1992 ne gjendje sh te mi. Sherbime te sapo be. Letrat te paguara per nje v. Cmimi 2600 euro i diskutueshem 0698980578 Durrës
Sold
ISUZU VAUXHALL timon anglez; VITI 2000; MOTORR 2500; SHUME EKONOMIKE; DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE 2019; GOMA TE REJA; . 197.224; CMIMI I DISKUTUESHEM, MUNDESI NDERRIMI; Te. 0684551111 &. Vlorë
Sold
Shitet isuzu 3.1. Viti 1992 ne gjendje sh te mi. Sherbime te sapo be. Letrat te paguara per nje v. Cmimi 2600 euro imakina eshtee ne gjendje pune Durrës
Sold
Makina esht ne gjendje te mir shitet per arsye mos per Dori mi Vlorë
Sold
Kemi per te shitur nje kamjon tip saviam 3 tonsh pa letra veq mr dogan mund te na kontaktoni ne ket numer 0699223125 Shkodër
Sold
Gjendja e makines shum e m. 4x4 punon shum m. Konsumi 7.5 litra ne 100. Me letra te rregull. e gatshme per cdo lloj prove Shkodër
Sold
Izuzu Trooper, viti 1992, ngjyra e kuqe, targa shqipetare, me 190 000 kilometra, vendndodhja Pogradec, me letra deri ne nentor 2017, punon 4x4, ne gjendje shum te mire, shitet per arsy. Pogradec
Sold
Kondicjon. airb. 4x4; pasqy. Elektrike disqe alumin; Motori 2.9 ne gjendje shum t mire; Me letra t paguara deri n korik; ; Cmimi i diskutshem Tiranë
Sold
Isuzu D-Max, Viti 2006, kambio Automati. Ne gjendje shume te mi. Cmimi i negociushe Tiranë
Sold
Shitet isuzu viti 2004, kambio autom. Motorr 3.000 cc v6, lekure e zez brenda, ne gjendje shum te mire teknike dhe gjenerike ka bere vetem 30 mij km ne shqiperi, e perdorur vetem nga nj. Tiranë
Sold
Shitet isuzu viti 2004, kambio autom. Motorr 3.000 cc v6, lekure e zez brenda, ne gjendje shum te mire teknike dhe gjenerike ka bere vetem 30 mij km ne shqiperi, e perdorur vetem nga nj. Tiranë
Sold
Isuzu Trooper 4x4, cmimi i diskutueshem Tropojë
Sold
MAKINA ME DEKUMENTATA TE PAGUARA PER 1 VIT NE GJENDJE TE MIRE GOMA TE REJA 100% PER TERENE MALORE CMIMI 2 200EURO Lushnjë
Sold
Shitet Isuzu D-Max 2006-2007, makina eshte ne gjendje te shkelqyer pun. Eshte me targa shqiptare me letra te paguara, eshte e gatshme per cdo lloj prov. Makina ka 85.000 -89-000 KM origjinale Fier
Sold
250 kubikshe; vitit 2000 nafte; airibag aier kondicionuar 4x4; cmimi 4 miljon e gjysem i diskutueshem Tiranë
Sold
Makina eshte shume super ne gjendje dhe ndrimi i mundeshem me bmw x6 Vlorë
Sold
Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorri. Posedon te gjitha letrat deri ne fund te dhjetori; Makina eshte 4x4; Makina shitet per arsye mosperdorim Tropojë
Sold

Isuzu for sale in other cities