Премиум объявления

Infiniti for sale in Albania

Shitetn pjes motorrike per INFINITI DHE MURANO TESTAT PISTONA BJELLA VITI 5 BOBINA 2006 Tiranë
9 000€
SHITET INFINITI NE GJENDJE PERFEKTE AUTOMAT BENZIN DHE GAZ DOKUMENTA TE SAPO PAGUARA MUNDESI NDERRIMI Tiranë
8 550€
Age: 2008 year; ; Mileage: 65000 km; ; Transmission: Automatic Montenegro
15 900€
Price negotiable
Age: 2008 year; ; Mileage: 160000 km; ; Transmission: Automatic Macedonia
25 000€
Shes makin infinit fx 35 makina esht benzin me motorr 3500cc ka 286 kuaj fuqi 44 makina esht shum e shpejt viti prodhimit 2006 makina esht full opshen serdiljet lekur me sistem ngrohje plu. Tiranë
Sold
Shitet Infiniti M35 super full, viti 2006, motorr 3.5 Gaz - Benzin, i shenuar ne leje qarkullimi, impianti i gazit eshte akoma brenda garanc. Makina eshte super full, disponon: kambio automat. Fier
Sold
Iveco; Nafte; Vit prodhimi: 1997; Shitet ose nderrohet me cdo lloj foristrade me letra toyota ose mitsubish Tiranë
Sold
Infiniti Fx viti 2005 ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike Benzin - Gaz me dogane te paguar Tiranë
Sold
Shitet kamioncine iveko 5 m3 karroceri. Makina esht ne gjendie shume te mir. ka nje konsum teper te voge. Makina shitet per arsye te mos perdorimi. Kush eshte i interesuar te kontaktoje n. Elbasan
Sold
Esht akull i ri e shes per arsye mospordorimi; Okazion cmimi i diskutueshem Vlorë
Sold
Shitet makina 3 vjet e perdorur me 65 milje Nga new yor. esht n gjendje shum t mi Durrës
Sold
Infiniti F454.5 Benzin + Gaz Sekuencial Viti Prodhimit 2005 me 174-000 km sallon lekure sedilje elektrike + ngrohje disqe alumini te kromuar goma 80% te reja drita kseno origjinale NAVIGATOR T. Durrës
Sold
Makine infinite American shum pak e prdorur dhe ne gjendje shume te mire makina posedon te gjitha dokumentet e nevojshme, xhama te zinj, dhe shum e shum opsione qe e bejn nje makin te veant. Tiranë
Sold
Infiniti FX454.5 Benzin + Gaz Sekuencial (LOVATO) i sapo vendosur me 2 vjet garanci i shkruar edhe ne leje qarkullim. Ngjyra e bardh perl. Viti Prodhimit 2005 me 174-000 km sallon lekur. Durrës
Sold
Infinity F454.5 Benzin + Gaz Sekuencial Viti Prodhimit 2004 me 174-000 km sallon lekure sedilje elektrike + ngrohje disqe alumini te kromuar goma 80% te reja drita kseno origjinale NAVIGATOR T. Fier
Sold
Makina esht ne gjendje shum te mir dhe pak e perdorur, me kamiojo automatike dhe me opsion manuale, makina esht model amerikan fx35. ! cmimi 17000 mij euro i diskutueshem Tiranë
Sold

Infiniti for sale in other cities