Премиум объявления

Hyundai for sale in Albania

Shes ose nderroj hyndsi ix35.motorri 2000.cc nafte 186 kuaj fuqi, 4 * 4 Suv; Viti prodhim modeli 2015. Makina ka 80 mij k; Automatike ndezje me buton pa ele; Tavan xhami dopi; Drita xenon; navi. Berat
17 000€
Shitet hyundai santafe kamio automatike 4x4 e sapo ardhur nga gjermania dhe e sapo targuar me letrat per 1 vit ne gjendje te mire super e paster sherbimet e ber. Kamer parkimi ekran me tach, m. Vlorë
7 000€
Makina eshte ne gjendje sup. Full lekure bezhe, xhama pasqyra elektri. Fshirese au. Pilor automat. Klima bizo. 7 vendshe opsiona. Drita l. 175000 km me liber dhe fatura sherbime. Tiranë
7 300€
Price negotiable
Shitet Huyndai Tucson 2018 4x4 me 15 mij. Full Option dhe shume e vecan. Makina ka motor 1.6 benzine + g. 450 leke gas per 100 km ne lin. Sedilje me ftohje + ngrohje para dhe mbra. Tiranë
27 000€
Me letrar sikuracjoni 28 2 2020 taksat 31 1 2020 kualidim per 1 vit Kavajë
1€
Makina eshte ne gjendje perfekte, 218000Km Origjinale mund ti kontrrolloni ke Hyundai dhe ku te doni j; Sherbimet e bera ne kohe gomina vaj filtra rryp motorri - dinamo te bera jasht nuk ka nevo. Tiranë
6 500€
Honday esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerik. ne gjdo moment me ba prov per gjendjen e makines Lezhë
2 500€
Shes Hyundai Sonata te sapoblere ne Gjermani e targuar dhe me impiant gazi te ri te sapovendosur Lova. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe e gatshme per cfaredolloj pro. Kilometra real. Tiranë
5 500€
Makina esht ne gjendje super ska nevoj per asgje impjanti i sapo vendosur te shenuar ne leje te qarkullimit me letra te sapo prera me kilometra te saj 104 000 salloni meshin Fier
3 000€
Price negotiable
Makina eshte ne gjendje shum te mire nuk ka nevoje per as nje lloje sherbimi Lezhë
3 700€
SHIT. Makina eshte ne super gjendje, 1 vit e perdorur ne shqiperi e ardhur nga zvicr; Dokumenta te paguara deri ne korrik 2020; Vit prodhimi 2008; nafte 2.2 4x4; kilometra 189.000; kambi. Tiranë
7 000€
Viti i prodhimit: 2012; Ngjyra: Gri; Karburanti: 1.6 Gaz LPG (Efabrikuar, punon vetem me Ga) Kambio: Automatike; Kilometra: 67.000 KM; ; Letrat e paguara deri ne Qershor 2020; Per me shum. Tiranë
4 500€
Hyundai Terracan Automat, 2.9 nafte 4x4; Letrat i ka per nje vite, makina eshte ne super gjendje nuk ka nevoj per asnje sherbi. Mundesi nderrimi Fier
4 400€
Makina eshte ne super gjendje, 8muaj e perdorur ne shqiperi e ardhur nga zvic. Vit prodhimi 2008, nafte 2.2 kilometra 185.000, kambio automatike, 5vende, Navi 2 usb, kamera parkimi, goma shume pa. Tiranë
1€
Shitet Hyundai Santa Fe 2.2 Diesel, 6 + 1 vende, ngjyre e zeze, kambio manuale, xhama elektrike, sallon lekure ngjyre bezhe ne gjendje perfekte, sedile elektrike, pasqyra elektrike, navigatori. Pogradec
7 000€
Price negotiable
Hyundai Santa Fe 2.2 Diesel, 6 + 1 vende, ngjyre e zeze, kambio manuale, xhama elektrike, sallon lekure ngjyre bezhe ne gjendje perfekte, sedile elektrike, pasqyra elektrike, navigatori. Pogradec
7 000€
Shes hyundai santa fe te vitit 2004, 2000 naft, 200 mij km, goma te reja te sapo vena, xhama te zinj origjinal, vaj filtra te sapo ndruar, ne super gjendje, mundesi ndrimi plus lek nga ana ju. Vt. Berat
1€
Makina ne gjendje perfekte me 84.000 km origjina; Dokumenta te sapopaguara per 1 v. Shum e vecant ne llojin e s. Makina eshte ekonomike me kamio manuale 2.2 nafte, me opsion 4x4 on-o. Tiranë
1€
Price negotiable
Makina ne gjendje perfekte me 80mi km origjina. Shum e vecant ne llojin e s. Makina eshte ekonomike me kamio manuale 2.2 nafte, me opsion 4x4 on-o. Disponon 2 pale disqe me goma te re. Tiranë
1€
Price negotiable
Hyundai santafe 2.0 naf. Kamio manua. 4*4. Ne gjendje shume te m. e ardhur nga gjermania; Me letra deri te pagura per nje vit; Sallon lekure gr. Klima dicita. Sedile me ngroh. Xhama te z. Tiranë
4 400€

Hyundai for sale in other cities