Премиум объявления

Hummer for sale in Albania

HUMMER H2 2004 FULL OPSION; ; Motorr 6.0 Benzin-Gaz; Impjanti i gazit STAG ME VLERE 1500 (5 Vite garan) OPSIONET: -Drita Full Led; -Disqe Alumini; -Xhama te zinj origjinal; -Sallon lekur. Tiranë
18 999€
Price negotiable
Age: 2008 year; ; Mileage: 101000 km; ; Transmission: Automatic Kukës
9 900€
Hummer H3 3.5 benzin-gaz i ardhur nga amerika dirta xenon tapiceri te paster bezh serdilje me ngroje dhe elektike tavan panoramik fundi i 2006; E gatshme per do lloj prove Shkodër
Sold
Hummer H3 ne gjendje shum te mi. Makina ka xhama te zinj origjinal, sendile lekure me ekrane te kokat, tavan gjysem panoramik sendile elektrike me ngrohje dhe fryr. Makina i ka cdo pjese t. Elbasan
Sold
Makina sapo ka ardhur nga Amerika dhe eshte paguar doga. Makines jane ber te gjitha sherbimet, gomat i ka 100% te re. Makina ka motorr 3.5 benzi. Shitet per arsye emigrimi Tiranë
Sold
Shitet HUMMER H2 6.0 Benzin + Gaz, Viti 2003, Cmimi: 12500 i Diskutuesh. Me Ndrrim Ka Cmim Tjeter, Nr Telf: 0672060022 Durrës
Sold
Tapiceri versace me gaz 4500 kubik Tiranë
Sold
Shitet Hummer H2, Viti 2003, 6.0 benzin + gaz, Cmimi 12500 Nr Telf 0672060022 Durrës
Sold
HUMMER H2 ORIGJINAL KONPLET DISEGNO BRENDA E BERE ME POROSI EXT. ME MOTOR V8 BENZINE 6.2. MAKINA ESHTE 20.12.2003.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 175000KM ORIGJINA. KOMPLET VESHJE. Tiranë
Sold
Shitet Hummer H2 6.0 benzin + gaz Viti prodhimit 2003 Cmimi 13500 Nr Telf 0672060022 Durrës
Sold
Shitet hummer 6.0 Benzin + Gaz viti 2003 ne gjendje perfek. Cmimi 13500 i diskutueshem pranoj dhe nderr. Nr telf: 0672060022 Durrës
Sold
Shitet hummer 6.0 Benzin + Gaz viti 2003 ne gjendje perfek. Cmimi 15500 i diskutueshem pranoj dhe nderr. Nr telf: 0672060022 Durrës
Sold
Shitet Hummer H2 viti prodhimit 2003, motorri 6.0 benzin + gaz, makina eshte ne gjendje shum te mir si nga ana xhenerike dhe motorrike, Cmimi 15900 i diskutueshem pranoj dhe nderrim plus ke. N. Durrës
Sold
Hummer h3 manual ne gjendje perfekte motor 3.7 mimi i diskutueshem 95.000 kilometra Tiranë
Sold
Shitet makine Hummer H2, Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe shitet per arsye emigrimi, ka dhe mundesi nderrimi ju faleminderi Tiranë
Sold
Shitet ose nderrohet Lezhë
Sold
Hummer H3, benzine 3.6, 33.000km, automat, full option, me dogane te paguar, lekure bezhe, e gatshme per cdo lloj prove Tiranë
Sold
shitet hummer h2 automat benzin gas; gati pe cdo prov Lushnjë
Sold
Shitet hummer 3 ne gjendje perfekte ngjyre blu e erret makina leviz shum pak per arsye pune! Automat dvd tek kokat e sediljeve mbrapa e mirmbajtur dhe brenda ashtu dhe jasht! Teto panoramik. Tiranë
Sold
Vetura eshte e ardhur nga Gjerman; Modeli Hummer H3; 3.5, benzi; ; Kontakto: 049 419 324 Tiranë
Sold

Hummer for sale in other cities