Премиум объявления

Honda for sale in Albania

Shitet Honda Civic 2.2 cdti, viti 2006, km 193000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Ita. Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier Fier
4 300€
OKAZION: Honda Civic Hibrid Automatike Motor: 1.3 benzi. Makina sapo ka ardhur nga Zvicra dhe eshte ne gjendje te shkelqyer si nga brenda ashtu dhe jashte, besoj qe duket e qarte ne fo. Makin. Tiranë
1€
Shitet me dogane benzin gaz cdo sherbim i ber asnj gabim Tiranë
2 650€
Shitet Honda Civic 2, 2 cdti, viti 2006, km 193000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Itali Fier
4 600€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.3 benzine/hybrid, kambio automatike, viti prodhimit 2010, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux + tel, xhama eklektrik, komanda +. Tiranë
6 600€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.3 benzine/hybrid, kambio automatike, viti prodhimit 2010, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux + tel, xhama eklektrik, komanda +. Tiranë
6 600€
Radio cd, klima, baxha elektrike, tapiceri lekure, pasqyra elektrike, xhama elektrik, drita mjergulle, disqe alumini, mbyllje me pult, sensore parkimi, kambio automati. Goma te reja, servis sap. Tiranë
6 450€
Shitet makina ne gjendje shkelqyer ne cdo drejtim, shum ekonomike 1.7 Dizel, vaj filtra gomina te nderruara, goma te reja, dokumenta te sapo po prera, mund ta kontrolloni te mekaniku me i besuar. Tiranë
3 500€
HONDA JAZZ 1.4 BENZINE MANUAL, SHUME E PASTER NE SUPER GJENDJ; E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME LIBER SHERBIMES; VETEM NE SWISSAUTO EXPER Tiranë
2 800€
Makina esht ne gjendje shum te mire e sapo ardhu. makina ka dogan te paguar ne gjendje shum te shkelqy. mundesi nderrim Tiranë
7 500€
Honda Jazz viti 2005; 1.4 benxine; kambio automatike; 115 mij km; importuar nga zvicra; klima; komanda + marshe F1 ntimon; mbyllje qendrore; goma te reja; cmimi: 3800 euro me dogane t. Durrës
3 800€
Makina esht e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar Elbasan
2 300€
Makina esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me cdo gje funksionale, me letra te sapo prera per 1 vit Tiranë
2 800€
makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe mekanike makina eshte 1.4 bezin me disqe alumin goma antifurth pothuaj se te reja me muzik jo dhe te mart me kondicioner makina harxhon 5 litr. Fier
1 700€
; Shitet Honda CR-V 2.0 16V + gas impianti (sekuencia) viti 2000, 4x4 integral, klima, AIBAG, ABS, ESP, 4 goma te reja, xhama pasyara elektrike, radio cd (origjinale) e. 169000 km origjinale. Fier
3 900€
shitet per arsye emigrimi; ; makina eshte perfekte dhe super komode shume e shpejte super full te gjitha opsionet nga disctronik e deei tek komandat vocale memorie sedilesh e ftohje ngrohje pilo. Durrës
10€
Price negotiable
Dokumenta te paguara deri ne qershor 2020.Gjemdja shume e mire Fier
6 300€
Price negotiable
Age: 2005 year; ; Mileage: 160000 km; ; Transmission: Manual Tiranë
3 300€
Age: 2008 year; ; Mileage: 66000 km; ; Transmission: Manual Montenegro
9 500€
Price negotiable
Age: 2004 year; ; Mileage: 156000 km; ; Transmission: Manual Fier
2 900€

Honda for sale in other cities