Премиум объявления

Great Wall for sale in Albania

makina eshte ne gjendje te mire; Vito prodhimit 2009 benzin gaz nga fabrika ne leje; xhama te zinj original ne leje te qarkullimit; letra te prera deri ne shtator te 2018; kulidim kaluar deri n. Krujë
Sold
Shitet-Nderrohet HOVER viti 2010; Benzin + impiamt gazi te fabrikes; Konsumi minimal; Kamera + sensor + sallon i zi mershin + xhama te zi; Makina ka 100.000 km, ne gjendje te mir Vlorë
Sold
Mjeti eshte shume ekonomik, eshte i c'regjistruar, por mund te regjistrohet ne cdo ko. Shitet bashke me nje makine tjeter te ngjashme e cila mund te perdoret per pjes Korçë
Sold
Makina eshte ne gjendje shume te mire tekni. Sapo eshte bere servisi komplet nderrim filtra vaji, si dhe rritpi i motorrit qe nderrohet cdo 100.000 te kalu. Motorri 2.4 benzine dhe gaz. Tiranë
Sold
Ne gjendje shume te mire eshte me 24 vende Durrës
Sold
OKAZIO. SHITET HOVER GREAT WAL. BENZIN. KAMJO MANUAL VITI 2007 ME LETRA TE PAGUARA DER NE 25 DHJETOR 2017.KONDICIONE. GJITHCKA PERFE. SALLON MESHINI NGJYRE BE. KONSUMI NORMA. XHAMA TE ZIN. Tiranë
Sold
SHES GREATWALL HOVER 4 DYER, 120000KM, LETRA TE RREGULLTA, 2.7NAFTE, PER MESHUME KONTAKTONI NE NUMRIN E TELEFONIT; 0686011530 Tiranë
Sold
Makina ne gjendje shume te mire, te gjitha sherbimet e ber. Letra te paguara deri ne prill 2017; impjante gazi 2016, xhama te zinje origjina; Cmimi i diskutueshem, Tiranë
Sold
Shittet original fordi Durrës
Sold

Great Wall for sale in other cities