Премиум объявления

GMC for sale in Albania

Shitet GMC Envoy 4X4 4.2 Benzine; VITI I PRODHIMIT 2003; Motori benzine 4200cc me 275hp; Xhama te zinje; Konsumi 10-12l/100km; 4 + 1 VENDE; Kambio Automatike; Pilot automatik (Shpejtesia rr. Vlorë
3 300€
Age: 2008 year; ; Mileage: 151000 km; ; Transmission: Automatic Montenegro
10 999€
GMC ACADIA benzine automat, xhama Te zi originale, Goma Te reja shum lux, 6 vende ulese, mundesi nderrimi, bej oferten tuaj 0693951129 Tiranë
Sold
GMC ACADIA prodhimi Amerikane, 6 ulese, shum komode, xhama Te zi origjinal nga fabrika, mundesi nderrimi, bej oferten tuaj 069 395 1129, vlera eshte 12000 euro, cmimi I diskutueshem Tiranë
Sold
Shitet GMC Yukon Denali 6.2; ; Makina ka 176.000 km - vetem 1 pronar qe nga viti 2008; Motorri 6.2 Benxine - Gaz; Makina esht ne gjendje perfekte motorrike - perfekte si pamje nga jashte dh. Durrës
Sold
Shitet GMC Yukon Denali 6.2; ; Makina ka 176.000 km - vetem 1 pronar qe nga viti 2008; Motorri 6.2 Benxine - Gaz; Makina esht ne gjendje perfekte motorrike - perfekte si pamje nga jashte dh. Durrës
Sold
Shitet: furgon GMC i ardhur nga amerika me dogan te prer 'viti 2005. Cmimi: 10 mij euro i diskutueshem vendodhja: kore nr telefonit: 069 41 35 906 Pogradec
Sold
Autobusi eshte ne gjendje shume te mire eshte ne rruge punon qdo dit i posedon te gjitha paisje i funksjonoj te gjitha; Klim; Retarde; Abs; Asr; Tv; Motort pjeset e euro4 i posedon; Motor 381 Kukës
Sold
Makina ka erdhur nga USA dogane te paguar gjendje shum te mire mundesi ndrimi cmimi i diskutueshem Korçë
Sold
shes makinen GMC viti i prodhimit ne fund te 2009, ne qarkullim ka dal ne 2010, eshte me tabela te Kanades, e ndrroi me nje makine te vogel deri ne 5000 euro dhe tjerat kes; makinen mund t. Tiranë
Sold
4800 BENXINE, TAKSA TE PAGUARA, SHERBIME TE KRYERA TOTAL, GOMA TE REJA Durrës
Sold

GMC for sale in other cities