Премиум объявления

BMW for sale in Gjirokastër

makina ne gjendje te mir shitet ose nderohet Gjirokastër
4 500€
shitet bmw x6 3000 kubik naf. makina eshte ne gjendje perfekte motorike dhe xheneri. sherbimet e kryera ne koh, dokumentacion te rregullt nuk kap taxa e lluks. per cdo info tjeter ne t Gjirokastër
Sold
Shitet Nderoh. BMV 525 viti 2000 motor 2.5 naft. Pilot Atomatik sens. larje feneresh sedile lekure me ngrohje goma te reja te katerta bateri e re vajra filtera tw nderuara dokumenta te sap. Gjirokastër
Sold
Shitet Nderoh. Goma te reja bateri e re vajra filtra te ndruara motor me zinxhir pilot atomatik liminator shpejcie sedile lekure me ngrohje baxha xhami. Navigator kamjo manuale MAKINA esht. Gjirokastër
Sold
Makines i jane bere serviset te bmw, me tre celsa origjinal, dhe liber sherbimesh, 4500 Gjirokastër
Sold
shitet BMW 520 full ose ndrohet me makin te vogel ekonomike + diferencen nga ana juaj ! Gjirokastër
Sold
Shes BMW 318 1.8 benzin viti 2000 ne gjendje shum te mir xhenerike e motorike, full option, xhamat e zinj te 4 origjinal te hedhur dhe ne leje qarkullimi, dokumenta te paguara per 1 vit Shite. Gjirokastër
Sold
Shitet bmw x5 viti 2002 ne gjendje shum t mire 210 mij km, makina esht shum e vecant n llojin e vet full!Motor 300 benzin gaz parakolp, mbrapakolp perfshir dhe motorin jan t modifikuara ng. Gjirokastër
Sold
Shitet ose nderohet me BMV 320 ose Opel nevi. MAKINA disponon pilot atomat. liminator shpejsie sedile lekure me ngrohje sensor parkimi baxha xhami timon me levizje me ngroh. TV kasetofon m. Gjirokastër
Sold
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer 10/10. Te gjitha sherbimet te bera e gatshme per cdo lloj pro. Me dokumenta te paguara deri ne 2019. Cmimi i diskutuesh. Xhama te zinj origjin Gjirokastër
Sold
Shitet Nderohe. MAKINA disponon pilot atomatik sedile me ngrohje hapje mbyllje me pult kasetofon me 6 CD TV sensor parkimi sedile lekure goma te reja te katerta me servis te bere te gjitha vajr. Gjirokastër
Sold
Shitet BMW X5 viti i prodhimit 2003; Arsyeja e shitjes mos perdorimi; Cmimi i diskutueshem; makina ne gjendje shume te mire gati per cdo lloj prove Gjirokastër
Sold
Makina eshte ne gjendje perfekte, eshte shume ekonomike, gomat i ka te reja 'Lassa', sallon lekure, navi, kompjuter bordi, key less, start& stop, me 6 marsha manuale et Gjirokastër
Sold
Shitet bmw 530 nafte, viti 2005. Me km 204'000 per arsye emigri. Ne gjendie te mire motorrike dhe xheneri. Letra t paguara deri ne shtator 2018. Cmimi 6000. te interesuarit vetem sms Gjirokastër
Sold
Bmw e zeze seria 1 me EBS, 6 AIRBAG, KLIMA ME DY ZONA, FILTER PARTICOLAR, Tre celesa origjinale, Gjirokastër
Sold
Shitet ose ndrrohet me BMV X5 plus diferen Gjirokastër
Sold
Shitet me bmw me dokumenta te mbaruara prej nje muaji siguracion i paguar deri n maj 2018 Gjirokastër
Sold
Makina esht ne gjendje te mir full extra kabriole sherbimet e bera shitet ose nderrohet me makine tjet. Me letra te prera per nj vit Gjirokastër
Sold
Shes BMW seria 3 ne gjendje shume te mire teknike xhenerike dhe vizua. Makina disponon klima tronik, te 4 xhamat elektrik me sensor parkimi mbrapa etje Gomat 80. Te gjitha sherbimet te kryer. Gjirokastër
Sold

BMW for sale in other cities