Премиум объявления

Ford Windstar for sale in Albania

Age: 2001 year; ; Mileage: 150000 km; ; Transmission: Automatic Tiranë
3 000€
Ford wind star model amerikan viti 2002, benzine gaz impjanti landi renzo 6 + 1 vende kamjo automatik kondocioner plus 2 pal goma dhe disqe rezer. letra te paguara per nji vit nuk ekape taks. Durrës
Sold
Ford wind star model amerikan viti 2002 motorr 3.8 benzine gaz impjanti landi renzo 6 + 1 vende kamjo automatik kondocioner plus 2 pal goma dhe disqe rezer. letra te paguara per nji vit nu. Durrës
Sold
1.9 nafte ne gjendje shume te mire cmimi i diskutueshem Fier
Sold
Ford Model Usa wind star xl viti prodhimit 2002, Motorr 3.8 beznin + gaz isapo montuar nga markat ma te mira Landirenzo, isapo targuar letra te paguara per 1 vit se kap taksa lluksit, 6 + 1 vend. Durrës
Sold

Ford for sale in other cities