Other similar ads

Mercedez Benz E220 Avangarde .Viti Fundi 2005. dal ne qarkullim 2006 .2.2 Nafte ,Automat. 242.000Km origjinale te certifikuara. Makinen mund ta... Fier
6 300€
Mercedes-Benz E 200 CDI-; Kambjo Automatike-; Viti prodhimit 2000-; Me Sob per nxehje-; Siguracion edhe dokumentat e paguara per 1-Vit-; Gomat e... Fier
3 400€
ML 350 Bluetec 2987 CC( Nuk e kap taksa e luksit ).; Viti prodhimit 2013-; Gomat te 4 te reja Continental-; Fenerat Led-; Tavan xhami panoramike-;... Fier
23 000€
Makina ka ardh nga Gjermania...Sherbimet e kryera ne kohe...Full Options...Makina ka dhe impjant gazi...E gatshme per cdo prove... Fier
9 333€
Super ML 320 Cdi me motorr 2987 cc qe nuk ka takse luksi-; Sallon Bezh shum e paster-; Baxha xhami-; Xhamat e Zinj origjinale Mercedes-; Kamera... Fier
1€
11 000€

Mercedes-Benz M-class, 4.0L, 190000km

Created: 23 May 2019, number: 1170
Address: Fier, Fier, view on map
Ph.:
0694013333
Model: M-class 
Age: 2007 year
Mileage: 190000 km
Colour: Black 
Car condition: Used 
Body type: SUV 
Transmission: Automatic 
Engine type: Diesel 
Engine size (L): 4.0 
ML w164 biturbo 420 nafte
Viti 2007
Km 190.000 origjinale
Makina ka 1 vit qe ka ardhur nga Gjermania , targuar per here te pare ne Janar ,
Letra te paguara deri ne janar 2020
Makina ska nevoj per asnje sherbim
Full option . E vecante ne llojin e vet

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment