Mercedes-Benz E-class viti 2008, Black, 193000km

Other similar ads

MAKINA E SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUA. TAPICERI LEKUR SHUME W BUKU. MUND TA PROVONI KU TE DESHURON. MUNDSI NDRIMI ME MARVESHJ. Fier
Mercedes Benz S350 Lungo,; Ngjyra perl me shum nuanca,; 63 AMG packet 2013,; Disqe 2013 63 Amg 20 me goma 90% te sapo blera me vler 1500,; Makina eshte Full Extra,; Start stop,; Panoramik-Dopj. Fier
Mercedes benz c220 avangard sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte full opsion sensor parkimi serdile fryeje cfryrje e shum opsione te tjera dogana e paguar gati per targa mer me shum inf. Fier
Mercedes-Benz CLS 320 C; do dit ora 10: 00-20: 00; Jo ndrr; Motor Naf; 232 mij K; Cilindrata 2987; NUK PREKET NGA TAKSA E LLUKS; Me dogan t pagu; Viti 5/2009; Kambjo Automati; Marsha. Fier
Mercedes-Benz E 350 BlueEFFICIENCY 2011; do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRRI; Viti 2011; Me dogan t pagu; Motor V6 diesel euro 5; 218 Mij; Cilindrata 2987 c; NUK PREKET NGA TAKSA E LLUKS.. Fier
10 500€ Price negotiable
Created: 26 December 2019, number: 113208
Model: E-class 
Age: 2008 year
Mileage: 193000 km
Colour: Black 
Car condition: Used 
Car plate: Albania 
Body type: Sedan 
Transmission: Automatic 
Engine type: Diesel 
Shitet makina mercedez benz evo Sport Paket e vitit 08-2008; Makine disponon 193 000 Km origjinale; Serdilje ngrohje + ftohje + memorje frurje + fryrje; Serdilje mbrapa me ngrohje; Sensor parkimi para dhe mbrapa; Distronic system; Pilot automatik; Timoni me levizje; Perde elektrike orgjinale te xhami madh mbrapa; Perde orgjinale te dyert mbrapa; Sobe per ngrohje me komandim nga shpia me pult; Navigator + dvd + tv + memory cart + bluetuth + mp3; Dy elsa origjinal te makines + telekomanda e sobes; 4 disqe rezerv te evo 17 me gjithe goma sic ka ardhur nga gjermania; Makina eshte me te gjitha sherbimet e kryer.; Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorike dhe xhenerik. Letrat e makines jane te paguara deri me 30-10-2020 nuk e kap taksa e llukait; Makina eshte e paster si duket ne foto

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment