Mercedes-Benz CLS

Other similar ads

Mercedes-Benz C 180CDi; Luk Brabus; I sapoardhur nga Belgjika; Shume i vecante; Kamio automatike; Disqe Brabus 18"; Timon me gunga; Marsha ne timon F1; Sistem Eco; 2 celsa; Perfekt; Gati per targa Fier
Mercedes-Benz C 220 CDI EVO; Viti 2005; Sapo Ardhur nga Gjermania; Kambjo Automatike; Me dogane te paguar; Gjendje perfekt. Fier
C250 nafte biturbo super e shpejt dhe e sigurte ne rruge, i vecante ne llojin e vet, panorama, amg line fabrike, viti fundi 2011, sendile me ngrohje + elektrike, sensor parkimi para mbrapa, ful. Fier
Okazion shitet mercedes e 270 cdi automatik viti fundi i 2003 letrat deri ne fund te dhjetorit kondicioner full goma te reja te sapo vena kilometra origjinale kompjuter bordi pilot automati. Fier
C klas 300 look amg pa taks luksi Km origjina. I sapo ardhur me dogane te paguar Fier
10 000€
Ph.:
0694440044
WhatsApp:
0694440044
Viber:
0694440044
Created: 2 January 2019, number: 819
Model: CLS 
Age: 2008 year
Mileage: 1 km
Colour: Brown 
Car condition: Used 
Body type: Sedan 
Transmission: Automatic 
Engine type: Petrol 
Engine size: 3.5 L
Power (hp): 306 
Environmental class: Euro 5 
Steering wheel: Left 
Drive unit: Rear 
ABS ESP Air conditioning Climate control Security system On-board computer Navigation system Xenon headlights Cruise control Sunroof Alloy wheels Heated mirrors Seat heating Headlight washer Tinted windows Airbags Central locking Power mirrors Power windows Leather 
Fier
SHITET MERCEDES-BENZ CLS 350 FULL OPTION KAMBIO AUTOMATIKE 7G TRONIC TAPICERI LEKURE NGJYRE E ZEZE SEDILJE AERODINAMIK ME NGROHJE FTOHJE KOMAMDA NE TIMON SPORT PACKAGE KLIMA AUTOMATIKE,SOBE PER NGROJE DRITAT BI-XENON SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA DISQET 19 origjinale te S DOPIO XHAM,XHAM TE ZINJE ORIGJINAL DISTRONIC , per te mbajtur distance nga makina ne makin, frenon vete kur i afrohet makinave

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment