Премиум объявления

Fiat for sale in Albania

Fiat punto 1.2; Automat; Benzin gaz Tiranë
2 350€
Sapo ardhur nga Zvicr; Manual; Viti 2010; Me Navi, USB, AUX-IN; Ne gjendje te shkelqyer super i paster 154 mij k Tiranë
2 700€
Fiat Punto viti 2004, Gri, 1.3L, 250000km, Fier Fier
2 200€
Fiat panda 1.2 benxin; viti 2007; me 130000 Kilometra; Kondicioner perfekt 4 goma te reja e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar Durrës
2 400€
Fiat Panda 1.2 Benzine-Gaz; Makine ne gjendje te mirre motorrik; Motorr shum ekonomi; Impjanti autogaz-italia; Sherbime te sapo ber; Taksa te paguara deri ne korrik 2020; Kondicion. Xhama elektri. Tiranë
2 000€
Price negotiable
Makina esht me letra te paguara viti 2010 shum e paster mund te kontrollohet ku te deshironi full opsi. Per cdo info kontakt ne t. Pres bleres serioz jo kurioza makina. Durrës
4 000€
Price negotiable
Shitet Fiat Croma Automatike 2008 1, 9 Nafte; Makina Posedon: Klima Dixhitale Tronike; Xhama Te Zinj Origjinale; Komanda Ne Timon; Sistem Audio I Amplifikuar; Hapje Mbyllje Me Pult; Disqe Alumin. Tiranë
3 700€
Price negotiable
Shorter fiat punto 1.2 benzin 8 valvula 140000 km viti prodhimit 2001-2002 letrat e sapobera gjendje te mire pune per arsye emigrimi Durrës
1 500€
mjeti esht ne super gjendje ska nevoj per asgj. Lushnjë
1 499€
Fiat Doblo; Viti 2008; 1.3 Naft; Kamjo manual; Dogan e paguar; Kondicioner; 2-Celsa Durrës
3 500€
Shitet fiat 500 1.2 benzin gaz viti 2013; Makina esht ne gjendje te mire mekanike dhe xhenerik; Sherbime te bera se fundm; Sallon stofe shum e paster, klima automatike dy zona, radio cd, mp3, usb. Durrës
6 500€
Price negotiable
Shitet Fiat Punto EVO 1.3 MULTIJET Naft 2011. Makina esht ne gjendje perfekte si nga ana xhenerike ashtu dhe nga ana motorri. E sapoardhur dhe letrat te sapopagua. Vetem telefonata serio. Vlorë
1€
Price negotiable
Mjeti ka 6 marsha dhe 90 kuaj fuqi ose 66. Eshte ne gjende te mire dhe me sherbime te krye. Disa nga sherbimet e kryera se fundmi jane: vaj dhe filtr (e naftes dhe te ajri) ferrota te reja. Durrës
2 500€
Makina eshte ne gjendje shum te mir gati per cdo lloj prove presim tel serjoze jo humbje kohe flm Durrës
1 900€
Price negotiable
OKAZION; Shitet Fiat 500c Cabrio Motorr 1.4 Benzin me Kambio Automatike, Tek dere, Viti 2017; ; Karakteristikat prfshijn rregullimin e panelit t instrumenteve me ngjyra t trupit, qendrn elektronik. Tiranë
9 300€
Shitet fiat punto 1.2 benzin i 2001 me letra te sa po prera te gjitha sherbimet e bera nuk ka nevoje per asnje sherbim Shite per arsye emigrimi Librazhd
1 500€
Makina eshte ne super gjendje nuk esht 4x4 Tiranë
1 590€
Shum ekonomik. letrat sapo te prera. per me shum info cel ! Shkodër
1 200€
Shitet fiat marea pa letra i crregjostruar ose per pjes gjendje pune Durrës
500€
Shitet fiat punto 1.2 benzine viti 2003 me letra te paguara sherbimet e bera e gacme per cfardolloi prove Vlorë
1 750€

Fiat for sale in other cities