Премиум объявления

Ferrari for sale in Albania

Tapiceri tavan per cdo lloj makinash Fier
Sold
OFERTA PER SIGURACIONIN E MJETEVE MOTORRIKE, PRONE, SHENDET, ET; KOMPANIA JONE E SIGURIMIT JU OFRON: 50% ULJE PER AUTOBUSA; 30% ULJE PER KAMIONA; 10% ULJE PER AUTOVETURA NESE KENI ME SHUME SE 5. Lezhë
Sold
Shitet biqikleta shimano sportive ne gjendje shume te mir shume e shpejt me nr kodi te gjitha gjerat origjinale shimano dopjo disk kontak wecap vib. cmimi i diskutushe Kukës
Sold
Me kondicioner Vet shkarku. krah anglez pa let. cmimi i diskutushem Fier
Sold
Shes ferrari F355 berlinetta 99 limited edition viti 98 me targa shqiptare makin e ber per gara 1 nga 99 cope ne te gjith Boten ne gjendje perfekte shitet per arsye mos perdorimi e gatshme pe. Tiranë
Sold
Makine koleksioni e cila ka garuar ka te ngjitur edhe nr e gares, ne gjendje te shkelqyer Tiranë
Sold
Ferrari 458 Italia grand sport 4.5 V8 562 kuaj fuqi 7g gearbox kamio F1 540nm i ardhur nga zvicra me dogane te prere gati per tu targuar me 43.000 km me liber sherbimesh i blere me 0 km ne zuric. Tiranë
Sold
Shes pasat 2 dizell 1.9 kareserija1989 motorri 1993 me fellne alumini me kater goma dimri rigjistrim ka deri met 27-07-2017 me radi me cd i ban edhe roqni i mir shum informata kontaktoni n. Berat
Sold
Shqip. dergoni vetem sms Durrës
Sold
Biciklet origjinale gjerma. bicikleta esht ere e pa perdorur ne shqiprin, e shes ose e ndrroj dhe me ndo nje makin me kubik te vogl, ose me motorr po te jet me letr. i kthejm dhe le Tiranë
Sold
motorr Ducati 999 me targa te reja ne gjendje shum te mire mundesi nderrimi me makine me kamje automatike me benxin ose me impjant gazi Durrës
Sold
Ferrari 612 Scaglietti e vitit 2004. Cambio formula 1. 63000; ; ME DOGANE TE PAGUAR; Cmimi 82 000 euro Durrës
Sold
Ferrari 360 modena F 131 me dokumenta gjermane te rregullt Tiranë
Sold
Shitet Ferrari 458 Italia, makina ndodhet ne sallon ne Varshave-Polo; per me teper info mund te kontaktoni ne nr e tel, email ose ne vibe Tiranë
Sold

Ferrari for sale in other cities