Opel Astra, 2.0L, 160000km

Other similar ads

Dokumentat jane deri ne 10 - 2020; Sherbime sapo ber; Makina nuk ka asnje problem (te gjitha funksionale) Elbasan
Okazion shitet opel corsa 1.5 nafte super economike me 4 porta makine familjare xhama elektrik hapje mbyllje qendrrore me pult bateri e re gomat 80% gjendja motorrike xhenerike shum e mire makin. Elbasan
SHITET OPEL CORSA 4 porta makine familjare dhe shum economike 97 benzine gaz super gjendje motorrike xhenerike e paster brenda jasht gomat e para te reja bateri e re taksa kolaudim mars 2020. Elbasan
Opel Corsa 2006 Super Gjendje!; Letra te paguara per 1 vit te sapo bera!; Shume e paster Si makine! 172000km!; 1.3 nafte me dy te kuqe! Shum ekonomike 3, 5l/100k; Manual 6 + 1 marsha!; Cmimi. Elbasan
SHITET OPEL ZAFIRA AUTOMAT DIESEL VITI 2006 FUQIA MOTORRIKE 1.9 E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR DHE NE GJENDJE SHUME TE MIRE CMIMI 3300 EURO MUNDESI FINANCIMI ME KESTE!!! Elbasan
6 200€
Created: 9 July 2019, number: 1269
Model: Astra 
Age: 2010 year
Mileage: 160000 km
Colour: White 
Car condition: Used 
Body type: Hatchback 
Transmission: Automatic 
Engine type: Diesel 
Engine size: 2.0 L
SHITET OPEL ASTRA AUTOMAT NAFTE 2.0TDCI VITI 2010 SIC DUKET NE FOTO NE GJENDJE PERFEKTE CMIMI 6200 EURO

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment