BMW X3 viti 2013, Black, 2.0L, 118000km

Other similar ads

SHITET; BMW X5; X drive 35d (uk e kap taksa lluksi) LOOK M FABRIKE; Viti: 2015; Km: 120.000 origjinale me liber sherbimesh + 2 Celesa; Full Option: Sallon lekure ngjyre bezhe me sedilje me ngrohj. Elbasan
Makina eshte ne super gjendje nuk ka nevoj per asnje sherbim edhe cdo gje fuksionale motorr 2.0 L nafte manuale letrat te paguara deri ne korrik 2020; Auto Rreli Elbasan Elbasan
Shitet 525d versioni 530 jo 520 ne gjendje perfekte me tgjitha sherbimet e sapobe. Goma te re. Sensor ne rast aksiden. Sensor parkimi shiu e. Shume e paster brenda e jash. Pasqyr. Elbasan
Bmw seria3 320 benzin full, Makina sapo ardhur nga zvicraMe dogan te paguar gati per targim, servis vaj filtra sapo bera, shum ekonomike, Opsionet Navigator i madh, CD player, aux, bluetooth. Elbasan
Super bmw dhe marrveshj me makina te tjera te vogel Elbasan
9 900€ Price negotiable
Created: 7 March 2020, number: 113324
Model: X3 
Age: 2013 year
Mileage: 118000 km
Colour: Black 
Car condition: Used 
Car plate: Other country’s 
Body type: SUV 
Transmission: Automatic 
Engine type: Diesel 
Engine size: 2.0 L
Power (hp): 177 
Environmental class: Euro 5 
Steering wheel: Left 
Drive unit: Full 
ABS ESP Air conditioning Climate control Security system Parktronic On-board computer Navigation system Xenon headlights Cruise control Sunroof Alloy wheels Heated mirrors Seat heating Headlight washer Airbags Central locking Power mirrors Power windows On guarantee Gas equipment Leather 
OKAZION !!!
Per arsye EMIGRACIONI shitet BMW X3 NE GJENDJE PERFEKTE

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment