Audi A6 viti 2015, Black, 3.0L, 198000km

Other similar ads

Audi Q5 2.0 diesel 4x4; Kamio automatike; Viti: 10/2009 (2 celsa perkate) Km: 210.000 (liber servis) Full Opsion; I sapo ardhur nga zvicra (dogane e pagua) Auto Motal Elbasan
Shitet; Audi A3; Sportback; . 2005-6; . 250436; 2.0 naft TDI; Kambio Automatike + /; F1 ne timon; Tapiceri kastor ( shum tapiceri e paster ); Disqe 17 Goma 80 gjendje; Dritat kseno me lup; Makin. Elbasan
Full full full 10.000 Letrat Sa i kam pre Elbasan
Audi A3 2.0 Diezel Automat S-Line Fabrike VP 2007 Km 163000 Makina Disponon Fener Bi-Xenon dhe Inteligjent Drita Mjergulle Krom Line Disqe 18 Me Goma te Rea Sistemi Frenimit Brembo Komada ne Timo. Elbasan
Shitet Audi A5 I Sapo ardhur Me dogane Te paguar Viti 2008 2.7 Tdi Pa Tax Lluxi Kamie Automatike + Marsha F1 Ne timon Pilot Automatik Kompjuter Bordi Komando ne timon Pasqyra me Palosje drita led +. Elbasan
23 500€
Created: 14 May 2020, number: 113445
Model: A6 
Age: 2015 year
Mileage: 198000 km
Colour: Black 
Car condition: Used 
Car plate: Other country’s 
Body type: Sedan 
Transmission: Automatic 
Engine type: Diesel 
Engine size: 3.0 L
Makina eshte e sapo ardhur, super gjendje, shume e paster si nga jashte dhe brenda, disqe alumini me goma te reja, feneret full led dimamic Matrix, stopat led, full sensore + kamera 360°, climatronik perpara dhe mbrapa, sendiliet elektrike me save memory + ngrohje & ftohje, sistem audio BOSE, baxho xhami, ndezja pa çeles me Start-Stop Engine, ekran, cd & dvd player, butona ne timon, timon elektrik, perde origjinale me butona, pasqyrat me palosje, abs, esp, Etj...

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment