Other similar ads

2 celsa dhe esht full Durrës
16 500€
Price negotiable
Shitet Mercedes S class 450 4 matic(1 nga motorrat me te suksesshem te mercedesit)500 V8 CH FAHRZEUG benzin/gaz i sapoardhur nga Zvicra Durrës
12 000€
Price negotiable
S class lungo 2007 me look origjinal 2012 tapiceri kafe , tavan xhami panoramik , disqe 19 , full options Superr gjendje Pa taks lluksi , letra te pagura . RR:0699844438 Durrës
14 800€
Cls 2009. 172 mij kilometra. E gatshme per cdo lloj prove Durrës
10 000€
Makina ka ardh ne tetor 2018.letrat per nje vit.sherbimet e kryera te gjith.ska nevoj per asgje.motorr 300 bluetec.disqe amg goma te reja.perde,dvd.makina esht si e re.E class Durrës
10 400€
11 000€

Mercedes-Benz C-class, 3.0L, 179000km

Created: 27 May 2019, number: 1181
Address: Durrës, Durrës, view on map
Ph.:
+355693088410
Model: C-class 
Age: 2009 year
Mileage: 179000 km
Colour: Black 
Car condition: Used 
Body type: Sedan 
Transmission: Automatic 
Engine type: Diesel 
Engine size (L): 3.0 
Automat 7g-tronic AMG packet fabrike. 320d 4matic cil. 2.987cm3. 224cv . Harxhimi mesatar 7.7 litra per 100km. Pa taks lluksi. Kamera parkimi,sensor parkimi,pasqyra me palosje, marsha ne timon f1, sedile me ngrofje, disje 18 AMG te gjera mbrapa me goma michelin te reja. Ferota tamburo para mbrapa te reja. 179 mij km. Gjendja si è re. Makina esht perdor ne itali. Siguracion nderkombetar deri ne qershor. Per info. Whatsap 00393888894839. Makina ndodhet ne garazhd ne durres. Shitet per arsye se smund ta perdor me ne Itali. Audi golf Volkswagen bmw Mercedes

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment