BMW X5 viti 2007, Black, 3.0L, 192300km

Other similar ads

BMW 328I Xdrive; ; Opsionet shtese: 4x4 Xdrive, navigator, clima, kamera parkimi, start stop, key less go, blind spot, sedilje dhe timon me ngrohje dhe me memorie, sallon lkure, et. Durrës
BMW X5 M 555 HP; ; Opsionet shtese: Motor 4.4 (555 HP) tavan panoramik, start stop, head up (km ne xha) kamera 360 grad, marsha formula uno ne timon etj; ; Telefon: + 355692497771 Durrës
Marka, Modeli: BMW X5 Xdrive 35d Biturbo; ; Viti: 2014; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Nafte; ; Targa: Dogan; ; Km: 201.000; ; Ngjyra: e zez; ; Opsionet shtese: Full Extra, Panorama Blin. Durrës
Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove; ; Letrat e paguara; ; Mundesi nderrimi Durrës
Bmw 525 2012. Sherbimet ke bmw super e mbajtur dhe e vecant ne llojin e v. Kontakt 0699192441 Durrës
12 000€
Created: 16 December 2019, number: 112314
Model: X5 
Age: 2007 year
Mileage: 192300 km
Colour: Black 
Car condition: Used 
Car plate: Albania 
Body type: SUV 
Transmission: Automatic 
Engine type: Diesel 
Engine size: 3.0 L
BMW X5; Viti 2007; 3.0 Naft; Nuk e kap taksa e lluksit; Kamjo Automat; Full opsion; Tapiceri individuale; Xhama te zinj origjinal; Fener Xenon/Bixeno; Fener me larje; Navigator origjinal; Sensor parkimi; Sensor shiu; Sensor dritash; 3-Celsa; Tavan xhami

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment