Other similar ads

Shitet Audi A4 S.Line fabrike me 167000 km origjinale.Makine eshte super ne gjendje dhe super ekonomike.Makina eshte ne te gjitha sherbimet e bera... Durrës
7 200€
Audi 2.7 nafte Durrës
8 000€
Audi A3 2010 Sportback 1.6 benzin gaz automatike.Impianti i sapovendosur me garanci punon 100% ne gaz.144000 km origjinale.Sediljet me... Durrës
7 200€
Audi A4 1.9 TDI viti 2004 kamio automatike marshe ne timon kompjuter bordi navigator + 6 cd xhama elektrik abs esp disqe alumini + goma 70 % makina... Durrës
3 400€
shitet audi a4 gjendje perfekte, shum i paster si makine , nuk ka nevoje per asnje sherbim , koalidimi ne korrik, ka 3 celsa, ,goma te reja te sapo... Durrës
3 500€
8 000€

Audi A4, 2.0L, 160000km

Created: 6 July 2019, number: 1264
Ph.:
0693953769
Model: A4 
Age: 2010 year
Mileage: 160000 km
Colour: Black 
Car condition: Used 
Body type: Sedan 
Transmission: Automatic 
Engine type: Petrol 
Engine size (L): 2.0 
Audi A4 benzine 2.0 Tfsi km 158.000
Viti 2010
Full options si A4
Automat-tronic
Fener matrix xeno/bixeno
Quattro
Navi,dvd,aux,tel
Sensor gomash
Frena dore electric
Sendilje ngrohje/fryrje memorie shofer pasagjer.
Makina esht model

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment