Other similar ads

Audi A4 benzine 2.0 Tfsi km 158.000 Viti 2010 Full options si A4 Automat-tronic Fener matrix xeno/bixeno Quattro Navi,dvd,aux,tel Sensor gomash Frena dore electric Sendilje ngrohje/fryrje... Durrës
8 000€
shitet audi a4 gjendje perfekte, shum i paster si makine , nuk ka nevoje per asnje sherbim , koalidimi ne korrik, ka 3 celsa, ,goma te reja te sapo vena ka konsum shum te ulet jashte qyteti: 4.5... Durrës
3 500€
Age: 2008 year
Mileage: 200000 km
Transmission: Automatic Durrës
13 500€
Age: 2011 year
Mileage: 150000 km
Transmission: Automatic Durrës
23 500€
Price negotiable
Age: 2012 year
Mileage: 153000 km
Transmission: Automatic Durrës
22 000€
3 400€

Audi A4, 1.9L, 200000km

Created: 29 July 2019, number: 1293
Ph.:
0693169333
Model: A4 
Age: 2004 year
Mileage: 200000 km
Colour: Grey 
Car condition: Used 
Body type: Station Wagon 
Transmission: Automatic 
Engine type: Diesel 
Engine size (L): 1.9 
Audi A4 1.9 TDI viti 2004 kamio automatike marshe ne timon kompjuter bordi navigator + 6 cd xhama elektrik abs esp disqe alumini + goma 70 % makina eshte super gjendje vaj filtra te sapo nderruara.makina eshte shum e paster si nga jasht dhe brenda e Gatshme per cdo lloj prove cmimi 3400 Euro + mundesi ndrrimi watsap viber endri 0693169333

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment