Премиум объявления

Dodge for sale in Albania

Makina eshte pa dekumenta, cmimi 2 800euro Tiranë
2 800€
Dodge Caliber Viti 2008 2.0 Nafte Kamio Manuale 6 + R 185.000K. I sapo Ardhur nga Italia, Dogan e paguar, Gjendje Perfekte, E gatshme per cfar do lloj prove, Makina Posedon: Tutuc, Senso. Durrës
1€
Age: 2007 year; ; Mileage: 204000 km; ; Transmission: Automatic Montenegro
8 700€
2017 Dodge Challenger STX PLUS 3.6 benzine 330 kuaj fuqi, me vetem 9000; Ngjyra Mango, pakete sportive, Carplay, bluetooth, boston acustic sound system, kamera, sensor, sedilet me ngrohje dh. Tiranë
Sold
Dodge Nitro 4.0 sport, Gaz Benzine, baxha xhami, serdilje me ngrohje, serdilje me levizje elektrike, serdilje lekure ngjyre e zeze, drita L. Makina eshte ne gjendje te mi; ; ; ; ; ; ; ; ; ; . Fier
Sold
Shitet ose nderrohet foristrafe Dodge, viti 2008, nafte, automat, ngjyre e zeze, ka ca muaj ardhur nga jashte,; Ne gjendje te mire; Nderrohet me makine me te vogel ose me Apartament, Dyqane et. Tiranë
Sold
Shitet Dodge caliber sxt motorr 1.8 benzin gaz impjanti dixhital, shum ekonomik 100 klm 500 lek makina esht shum e bukur dhe e mir makina ska difekt, pjeset i ka t lira dhe i gjeni kudo cmim. Fier
Sold
Dodge nitro viti 2008 me letra shqiptare motorr 2.8 naft kamio automatike full option baxha sensor larse feneresh navigator e tjer e tjer cmimi 7500 euro Tiranë
Sold
Shitet makin dodge calib. Makina eshte ne gjendje shume te mire pu. motorri1.8 benzin-g. Makina ka 20mij kilomet. Cmimi 6000 i diskutuesh. 0696444820 Durrës
Sold
Makina ka ardhur nga Italia para 3 muajsh dhe nuk eshte perdorur fare gjate kesaj kohe sepse personi ka qene ne Ita. Makina eshte ne gjendje shume te mi. Nuk I eshte bere asnje nderhyr. Bulqizë
Sold
Shitet makine Dodge caliber 2.0 nafte, e ardhur nga zvic. Ne gjendje shume te mi. Me dogan Tiranë
Sold
Dode ram 2500 v6 5.9 naftekamje manuale me 6 marrsha goma te reja rrezerv dhe shum pjes kembimit 59000 km $ 17950.er Tiranë
Sold
shes dod. Avenger 3.5 v6 Benzin ne gjendje shum te m. i ardhur nga amerika; kamio automatike E TIPTRONIKE; posedin; KLIMA; AIR BAG; ABS; TEMPOMAT; ULESET ME NGROHJE; ULESET LEKURE; t. Kukës
Sold
shitet dodge dorango viti 2005 4.7 benzin pli (as) ne gjendje te rregullt goma te reja me targa kosovare klim funksionale me nje fjal vetura esht ne gjendje shum te mir vetura gjendet ne kosov Tropojë
Sold
Makina ka pasur vetem dy pronare te meparshem, duke perfshire dhe ate ekzistu. Taksat te paguara dhe siguracioni i pre. Gjithashtu dhe cmimi i diskutueshe Tiranë
Sold
Dedge nitro viti 2008 automat navi te madh sensor parkimi sedilje lekure dhe me ngrofje me te gjith sherbimet te bera super fullllll Durrës
Sold
Makine Dodge Calibra 2.0; E sapoardhur nga Gjermania dhe ne gjendje super super te mir; Kilometra origjinale 95'000.Me liber sherbimes; Me kamio automatike dhe benzine + Ga; Tiranë
Sold
Dodge nitro viti 2009 kamio automat me letra shqiptare ne super gjendje makinen mund ta coni ta kontrolloni ku te doni cmimi 10 000 euro Durrës
Sold
shitet dodge caliber sxt motorr golfi 2.0 nafte konsum 5.1 litra per 100. Ne gjendje perfekte motorrike dhe xheneri. Sherbimet te kryera nderruar rripi i motorrit, filtrat, va. Dokumentat t. Tiranë
Sold
shitet dodge caliber sxt viti 2009 motorr 2.0 naftee paperdorur ne shqiperi dokumenta te paguara deri ne mars 2018 ne gjendje shume te mire motorrike xheneri. Sherbimet te gjitha te sapo kryer. Tiranë
Sold

Dodge for sale in other cities