Премиум объявления

Dacia for sale in Albania

ne gjendje super pa dogane me nderim 4000euro Tiranë
3 500€
Price negotiable
dacia duster 1.5 naft 2010 me letra xhama te zi origjinal; sapo i jan ba gjitha sherbimet: vaj filtra-rrip kit -volant disk specidisk-freksjon-vaji i kamjos; sherbimet i ka me fatur servisi; makin. Tiranë
5 500€
DACIA LOGAN VITI 2008 BENZINE + GAZ 1.6 KAMIO MANUALE KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE ESP ABS AIRBAG TEL ME RADIO CD RRYP MOTORRI TE NDRUAR VAJ FILTRA GOMA 158000 KILOMETRA. Tiranë
2 990€
Shitet dacia sandero 1.5 nafte e vitit 2012 ne gjendje shum te mir dhe me liber sherbimesh makina esht shum ekonomike eco2 harxhon 3.6 litra ne rrug te gjat cmimi i diskutueshem Tiranë
4 700€
Dacia Sandero Viti 2019 Km aktuale 2600 Motor 1.0 Benzin Kambio manuale 3 vite garanci nga koncesionari ne shqiperi Letrat e prera te vlefshme deri ne maj 2020. Hapje mbyllje me pul. Xham. Tiranë
7 290€
Dacia Sandero; ; Viti 2019; ; Km aktuale 140; ; Motor 1.0 Benzin; ; Kambio manuale; ; 3 vite garanci nga koncesionari ne shqiperi; ; Letrat e sapo prera te vlefshme deri ne maj 2020; ; E gatshme per cdo llo. Tiranë
8 900€
Dacia Sandero, 2010, 150.000, 3000 euro Tiranë
3 000€
Age: 2013 year; ; Mileage: 160000 km; ; Transmission: Manual Shkodër
5 200€
Age: 2011 year; ; Mileage: 205000 km; ; Transmission: Manual Montenegro
7 200€
Price negotiable
Dacia 1.5 dizel asht shum e ruajtur Gjirokastër
Sold
Shitet Dacia Logan, prodhim i vitit 2016. Me dogane dhe taksa te pagua. Kamio manuale, motorr 1.2, 54 CW, xhama dhe pasqyra elektri. ABS, AirBag, AC, lexues Mp3, Usb, A. Makina ndodhe. Tiranë
Sold
Shitet Dacia Logan ngjyre e bard. Me liber sherbimesh, dogane dhe taksa te pagua. Xhama elektrike dhe kasetofon me CD, Mp3, Usb, A. Harxhon 7 litra per 100. Motorr 1, 2 me 54 kuaj fu. Tiranë
Sold
Shitet Dacia Duster 2016. Me liber sherbimesh, dogane dhe taksa te pagua. 4x4, buton eco, kasetofon me Cd, Usb, Aux, fener mjergul. Motorr 1.6 benzi. Makina ndodhet prane aeroportit n. Tiranë
Sold
Pershdendetje,; ; Bashkangjitur ne njoftim mund te gjeni faqen e exel te ngarkuar per automjetet qe kompania jone disponon,; ; Jeni te mirepritur per sugjerime apo informacion shtese apo per nj. Tiranë
Sold
Makina ne gjendje te Mir xhenerike dhe motorrike Tiranë
Sold
Makina esht ne gjendje shum te mir shitet per arsye emigrim Berat
Sold
Jepet me qera Dacia Sandero Stepway, 1.5 nafte, kambio manuale, per 5 persona, me 5 dye; ; Cmimi: 23 Euro/dita per 7 dit; ; Ne cmim perfshihet: -Qeraja e makines; -Autorizimi i shoferit kryesor. Tiranë
Sold
Jepet me qera Dacia Sandero, 1.0 benzine, automatike, per 5 persona, viti: 2017; ; Cmimi: 23/dita per 7 dite; ; Ne cmim perfshihet: -Qeraja e makines; -Autorizimi i shoferit kryesor; -Autorizim. Tiranë
Sold
Posedon: 4x4, klima, centrall, bluetooth, usb, airbag, e. Ne gjendje shum t mir teknike, i vozitur ne Hungari me tabela Diplomatik; Per me shume info kontaktoni + 37744676620 Durrës
Sold
Shef dacia te 2009 akull e re ska nevoj per asgje esht mjet pune 1.5 naft nuk harxhon fare, cmimi i diskutueshem Tiranë
Sold

Dacia for sale in other cities