Премиум объявления

Citroen for sale in Albania

shitet ose nderohet citroen c5 i vitit 2004 me motorr 3000 v6. pa taksa luk. dokumenta te prera ne gusht t 2019 - deri gusht 2020( kolaudim t marr ve. pa asnje lloj ndotje) kambio manu. Tiranë
1€
Price negotiable
Citron C2 VTR - Viti 2004 - 1.6 benzin - Teonic- Sensor parkimi - Pasqyra elektrike - Mbyllje qndrore - Marshe f1 + /- tek timoni - Autopilot, e. Me 100 mij km origjinale mund ta kontrolloni mu t. Durrës
3 500€
Citroen xsara Picasso 1.9 tdi nafte letra te paguara deri ne maj 2020 Fier
1 500€
Citroen C3 viti 2009, modeli eskluzi; Makina sapo targuar me dokumentat deri nentore 2020. Date prodhimi 30 Shtator 2009; Kasetofon me prekje sistem telefoni ne makin, klima digitale, xham. Tiranë
1€
Citron c2, viti 2006, 1.2 benzin-gaz, konsumi 4L/100km, manuale, impiant brc i montuar n Itali, kilometra origjinale, 4 goma te reja, tapiceri perfekte, dogan e pagu. radio me us Tiranë
2 300€
MAKINA ESHTE E SAPO ARDHUR NE GJENDJE PERFEKTE E GATESHME PER CFARE DO LLOJE PROVE 1.6 CC NAFTE AUTOMAT Tiranë
4 000€
Shitet Citroen C3, viti prodhmit 2010; Motorri 1.4 benzine, transmetuesi manu. Makina eshte blere me 0 Km nga Citro. Sherbimet Jane bere vetem te koncesionari I autorizuar, e firmosur m. Tiranë
5 200€
makina eshte pa dogane, ne gjedje shume te mire teknike dhe optike, eshte shume ekonomike; Makina eshte ne Kosove konkretisht ne Prishtine per me shume info mund te na kontaktoni: viber apo what. Kukës
1€
shes citroenin ne gjendje shume te rregullt me dogan te paguar me te gjitha sherbimet e bera full opsion Tiranë
4 000€
Citroen C3--1.4 benzin, Viti Prodhimit 2011 me 90 mije km, kamio automatike, cd player, marsha ne timon, klima, disqe alumini, xhama pasqyra elektrike, letra te gjitha te pagua. Te gjith. Tiranë
4 600€
Price negotiable
Citroen Xsara e 1999 motorr 1.9 nafte kondicioner manuale dok te rregullta deri ne janar ka te prishur pompen e idaulikut te timon. Tiranë
700€
Shes Citroen C3 nafte 1.4; Makina eshte e fund vitit 2003-2004 motorri eshte ne super gjendje dhe ka nji konsum shume te ulet naf. Ideale per Qyte; Makina eshte me servise te bera rregullisht p. Tiranë
2 099€
Citroen C4 1.4 Benzin; Viti 2006; Kambio manuale; E sapo ardhur nga italia; Gjendja perfekte; Dogane e paguar; Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni; Adresa. Durrës
2 200€
Price negotiable
SHITET CITRON C5 DIESEL 1.6 VITI 2009; GJENDJE SHUME E MIRE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA Tiranë
5 500€
Shitet ose nderrohet Citroen berlingo, per transport mallrash, e sapo targuar, ne gjendje shume te mire pun; Nderrohet me makine tjeter plus diferenc. Tiranë
2 430€
Citron C1; Viti prodhimit 2009; Kambio manuale; Motorr 1.0 benzine; Gomat 90%; Condicioner funksional; 150 mije km; Sapo ardhur nga zvicra; Me dogane te paguar Durrës
2 900€
Price negotiable
Shes citroen nemo 1.4 naft i 2008 me letra te paguara deri maj 2020 ne gjendje perfekte shitet per arsye mosperdorimi Fier
3 500€
Citroen; C-Crosser; Viti 2010; Manuale; Ngjyra e zeze; Km 210.000 te vetat origjinale; Motorri 2.2 nafte; Pasqyra + xhama elektrike; Sensor shiu, sensor parkimi, sensor per dritat; Disqet R18. Tiranë
7 500€
Price negotiable
Citroen C-Crosser 2.2 HDi; Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra eshte e gatshme per cdo lloj prov; KONSUMI: 6.0L / 100KM; Te dhenat e makines: Viti: 12.2007; KM: 181'000; Motor: 2.2 diesel. Tiranë
5 800€
Citroen Picaso 1.6 Diezel Automat VP 2008 KM 198000 Me Liber Sherbimesh Makina Disponon Drita Mjergulle Dhe Led Krom Line Goma Te Rea Pasqyra Me Palosje Klima Zone Timon F1 Perde Origjinale MP3 Au. Elbasan
4 900€

Citroen for sale in other cities