Премиум объявления

Chrysler for sale in Albania

Makina esht ne gjendje te mir motorrike& xhenerik. sherbimet sa po ber. 3.0 naft. 250 mij. makina ka motorre benzi ev. nuk ka nevoj per shum reklama sic duket ne foto ashtu esh. m. Kavajë
6 700€
Price negotiable
Makina sapo ka ardhur nga Amerika me dogane te pagua. 2014 3.6 litra motori full opsin back up camera black and black awd ne gjend. Shume te mire tapiceria eshte ne super gjendje te mire Tiranë
14 500€
Okazion shitet per arsye mos perdorimi si makine e 2te, chrysler 300c naft viti 2007 automat, motorr dhe kambjo benzi origjinal nga fabrika, 100 mij milje origjinal ose 160mij km me dokumenta der. Durrës
6 500€
Price negotiable
Benzin 2.0; Viti 1999; Kondicioner; Km 160.000; Sapo arrdhur Lezhë
1 500€
CHRYSLER 300C ME MOTOR 3.5. MAKINA ESHTE 20.12.2010 POR I BERE KOMPLET RISTYLING BENT. BENZINE GAZ SHUME EKONOMIK HARGJON VETEM 800LEK GAZ PER 100. IMPIANT GAZI LOVATO I SAPO MONTUAR ME 2 VJE. Tiranë
1€
CHRYSLER PT CRUISER; AUTOMATIK; BENZIN - GAZ; VITI 2001 Tiranë
2 300€
Ofrohet per shitje Chrysler 300C 2.7 Benzin Gaz model Amerikan ne gjendje shume te mire dhe i mbajtur me shume merak( makine garazhd) Te dhenat: Vit prodhimi 2007, Benzin-Gaz, Automatik, Tempomat. Tiranë
5 700€
Makina ka rreth nje vit qe ka ardhur nga Gjermania eshte me dokumenta te rregullta dhe ne gjendje shume te mir. Kondicioner, dopio airbag, 6 + 1, abs, xhama elektrik, kasetofom origjin. Tiranë
30 000€
Crysler pt e sapo targuar 189999 km sedilje me ngrofje baxho xhama elektrik kondicjoner gomat e reja te sapo ndrrua. Makina ndrrohet me foristrad Durrës
4 199€
Makina esht ne gjendje perfekte, jemi te gatshem per cdo lloj kontroll. Gazi esht i shenuar ne leje qarkullimi, disqe 22, brenda esht full options, goma te reja, cmimi esht 7999 euro, pak. Tiranë
7 999€
Makina eshte ne gjendje te mi. Kapaciteti 6 + 1. Motorri 2.5 Diesel 4 pisto. Amortizimi i shkelqy. Ka 184787 Km orgjinale te makin. Xhama elektr. Sedilje elektri. Pilot automatik me buton. Fier
1 600€
Age: 2009 year; ; Mileage: 200000 km; ; Transmission: Automatic Tiranë
6 000€
Age: 2006 year; ; Mileage: 100000 km; ; Transmission: Automatic Tiranë
13 000€
Price negotiable
Age: 2005 year; ; Mileage: 170000 km; ; Transmission: Automatic Tiranë
8 000€
Age: 2002 year; ; Mileage: 310000 km; ; Transmission: Manual Tiranë
4 000€
Shes Chrysler Voyager ne gjendje shum te mir i sapo ardhur nga Gjerman. Masken e ka te demtu. E shes per shkak se nuk mund te doganohet ne Koso. Jam nga Prizren Kukës
Sold
Disponoj te gjitha pjeset e kembim. te. 0686622699 Korçë
Sold
Makina 2.2 nafte viti 2003, ne gjendje te mir xhenerike dhe teknike te gjitha sherbimet e bera ne koh e gatshme per cdo lloj prov; Mundesi ndrrimi + - diferen Tiranë
Sold
Shitet Chrysler 2.8 naf. Viti 2006. Makina eshte ne gjendje shume te mi. Te kryera te gjitha sherbim. Makina eshte 6 vendes. Cmimi: 4400 Euro Tiranë
Sold
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MI. SHUM EKONOMIK. PRANOJM KEMBIM ME X5 OSE SERIA 5 ME MARREVESHJE Tiranë
Sold

Chrysler for sale in other cities