Премиум объявления

Chevrolet for sale in Albania

Chevrolet Aveo 1.2 benzin-gas viti 2009, km 123000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Itali, Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier Fier
3 200€
Shitet Chevrolet 1.2 benzine Elbasan
2 200€
Chevrolet Captiva 4x4 Benzine/Gaz viti 2008. Super e paster nga brenda dhe nga jash. Motor 2.4 me 4 pisto. Kamio manua. Makina eshte 6 + 1 ven. Sensor parki. Kamer Parki. Dritat ful. Berat
6 999€
Price negotiable
E sapo ardhur nga Italia dhe me dogane te paguar Elbasan
5 000€
shitet chevrolet Aveo 1.3 nafte shume ekonomike sistem eco, viti 2012 kambio manual, kater porta, kondicioner clima, audio cd player aux bluetooth, komanda timon, sensor shiu, goma 80% te re. Lushnjë
4 600€
Price negotiable
Shitet chevrolet spark viti 2008 1.0benxin 4porta xhama elektrike mbyllje me pult me kondicionerne gjendje prefekte letrat deri ne shkurt te 2020; Sherbime te sapobera shpatullat e para 2, . Durrës
1 900€
Price negotiable
Shitet Chevrolet Matiz 800 Benzine Kamio Manule Motorri ne gjendje perfekte pune 86.350 km Origjinale Vit prodhimi 2008 Goma 90% te reja Makina e sapo ardhur nga Belgjika dhe e sapo targuar n. Tiranë
2 000€
Price negotiable
Shitet Chevrolet Equinox 2.5, viti 2011, km 114000, taksa sig te pagua. Fier
8 800€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio manuale 6 marshe, 4x4, viti prodhimit 2013, 6 + 1 vende, klima, mbyllje qendrore, navigator, abs, esp, radio cd + tel + aux +. Tiranë
7 200€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.1 benzine + gaz, kambio manuale, viti prodhimit 2006, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, dy celesa, goma t. Tiranë
2 800€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio manuale 6 marshe, 4x4, viti prodhimit 2013, 6 + 1 vende, klima, mbyllje qendrore, navigator, abs, esp, radio cd + tel + aux +. Tiranë
7 200€
Shitet Chevrolet Captiva 2.0 naft 12/2006 e sapoardhur nga zvic. Makina ka 212 mij km origjinale! Eshte ne super gjendje me liber sherbimesh dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim nga ana ju. Ka 2. Tiranë
6 000€
SHITET CHEVROLET CAPTIVA ME 7 VENDE 4x4 FUQIA MOTORRIKE 2.0 DIESEL KAMIO AUTOMATIKE VITI 2007 ME DOKUMENTA TE RREGULLTA PER NJI VIT NE GJENDJE SHUME TE MIRE CMIMI 6700 EURO MUNDESI FINANCIMI ME KESTE Elbasan
6 700€
Makina ka 90 mij km te vetat, letrat deri ne gusht te 2020, i ka te gjitha sherbimet e bera, goma te reja, voj e filtra te sapo nderruar Shkodër
2 000€
Chevrolet Captiva 2.2 Nafte manual 7 vendes. Makina disponon: fikje ndezje ne semafor, sedilje lekure me levizje elektrike dhe nxjehje, touch screen me navi dhe kamera, sensore parkimi, senso. Tiranë
7 000€
Shitet Chevrolet Aveo 1.2 benzin-gas viti 2009, km 123000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Ital. cmimi 3200 eur. Fier
3 200€
SHITET CHEVROLET CAPTIVA; ; VITI 2009, ME NAFTE, 127.000 KM ORIGJINALE, E MBAJTUR VETEM NGA NJE DORE NE SHQIPER. NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE, XHENERIKE DHE VIZUAL (GA MBRENDA DHE NGA JASHTE. Shkodër
8 000€
Age: 2008 year; ; Mileage: 140000 km; ; Transmission: Automatic Fier
2 200€
Age: 2010 year; ; Mileage: 127000 km; ; Transmission: Manual Tiranë
3 100€
Age: 2010 year; ; Mileage: 133000 km; ; Transmission: Manual Tiranë
3 200€

Chevrolet for sale in other cities