Премиум объявления

Cadillac for sale in Albania

Makina eshte ne gjendje perfekte, me full opsio; Shkall qe del kur hapet dhe myllet dera, me kamera mbrapa, me navigator, ngrohje ftohje sedilesh dhe timo. Ka te instaluar nga ambasad. Tiranë
26 000€
Cadillac Eldorado 5.2 Diesel (Automatik) 1981; Pa Dogan; Gjindemi n Kosov; ; Ju mirpres. Tiranë
15 555€
Shitet Cadillak viti 2009 nafte 1.9 manuale tapiceria shum e paste. i jan bo te gjitha sherbimet shit. gomat 18 disce te bukur. Tiranë
4 800€
CADILLAC ESCALADE ME MOTOR V8 BENZINE 6.2. MAKINA ESHTE 20.12.2007.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSIO. KOMPLET VESHJET BRENDA DRU ORIGJINALE TE FABRIK. ME IMPIANT MUZIKE EXTRA BOOS. TIMON ME NXEM. Tiranë
1€
Shitet Cadillac Escalade 6.0 V8 benzin-gas, pa taks lluksi, viti 2005; km 225000, sherbimet te gjitha te kryera; taksa sig te pagua. Fier
12 900€
Age: 2009 year; ; Mileage: 180000 km; ; Transmission: Automatic Tiranë
5 800€
Price negotiable
Age: 2011 year; ; Mileage: 130000 km; ; Transmission: Automatic Fier
15 000€
Age: 2004 year; ; Mileage: 151000 km; ; Transmission: Automatic Tiranë
4 000€
Shitet Cadillac super ne gjendje me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra et. Goma te reja 80% Sallon lekure sendilje me ngrohje, Sensor Parkimi + Sensor shiu, Prodhim Amerikan, Makina esht. Kukës
Sold
sipas marveshjes; + 37744277787 Durrës
Sold
Kadillak 3.0 Benzin-Gaz Ne Gjendje Prefekt pothuj se i. I ardhur nga amerikaka 09.09.2016.Nuk e kap taksa lluksit viti 2005.Nderroh. 0686417410 Tiranë
Sold
Shes mjetin Cadillac viti prodhimit 2008 motorri 3.6 benxin I ardhur nga America bej dhe nderrim me ndonje gjip ose ndonje makine tjeter Kukës
Sold
Makina ndodhet ne greqi ne gjendje perfekt Berat
Sold
Cadillac Escalade ne gjendje shum te mire me targa kosovare numri i teledoni + 37745 644 949 ndersa viber + 38649 690 258 Tiranë
Sold
shitet kadillaki benzin prodhim amerikan full extra 2004 karrika me nxemje perpara perma ulse me memorje gjothqka funksion gac iri; viber + 377 44 543 020; vetura gjindet ne kosov Tiranë
Sold
Sold
esht ber rebuild cdo gje; rebuild: motorri, interior, lyerja, cdo gje; motorri 6.8 V8; cmimi i diskutueshem; numri: + 355684271501 viber/wp; + 19734627789; cmimi me marrveshje Tiranë
Sold
Makina esht sup. Ne gjendje Te mi Tiranë
Sold
Okazion shitet ose ndrohet me toke ose apt + - diferencen Tiranë
Sold

Cadillac for sale in other cities