Премиум объявления

BMW X5 for sale in Albania

BMW X5; Viti 2007; 3.0 Naft; Nuk e kap taksa e lluksit; Kamjo Automat; Full opsion; Tapiceri individuale; Xhama te zinj origjinal; Fener Xenon/Bixeno; Fener me larje; Navigator origjinal; Senso. Durrës
12 000€
SHITET; BMW X5; X drive 35d (uk e kap taksa lluksi) LOOK M FABRIKE; Viti: 2015; Km: 120.000 origjinale me liber sherbimesh + 2 Celesa; Full Option: Sallon lekure ngjyre bezhe me sedilje me ngrohj. Elbasan
1€
Price negotiable
Shitet BMW X5 viti prodhimit mars 2013 me kilometra origjinale, me te gjitha opsionet, ne gjendje shum te mi. Letrat i ka te paguara per 1 vit, deri ne dhjetor te 2020. Tiranë
19 500€
BMW X5; 3.0 NAFT (PA TAKS LUKS) KAMIO AUTOMAT; VITI 2002; OPSIONET -NAVI MADH - TIMON MULTIFUNKSIONAL + KOMANDA NE TIMON + MEMORJE-BAGAZHIER 6 CD- SALLON LEKU- SERDILE ME MEMORJE- ELEKTRIK. Tiranë
4 300€
Bmw x5 drive, e vitit 2009, eshte me 194.000 km origjinale te kontrollohet makina tek BMW-. E kam bler para dy vitesh me 170.000. Eshte ne gjendje shume te mire, goma te reja dhe cdo pjese. Tiranë
12 500€
Price negotiable
BMW X5 3.0 Dieze. Viti 2014; Makina me Dogane; Gjendja perfekte; Sherbimet e bera; Liber servisi; Makina e sa po ardhur Tiranë
31 000€
Shitet bmw x5 benzine Gaz makina esht full opsion!!! ( sedilje me ngrohje (anoramik) (start stop ndizet edhe pa cels ) (timoni me ngrohje) (individuale edhe me memorie) makines si mungon asnj. Shkodër
12 000€
Price negotiable
full opsion BMW Tiranë
7 700€
Pershendetje Okazion shitet BMW X5 35d 2011. Makina eshte full option; tavan xhami, 360 Camera dhe shume extra te tje. Makina eshte e sapo importuar nga Kanad (usht 2019) sapo targuar me letr. Tiranë
1€
BMW X5 VITI 2013; Makina esht e sapo ardhur me dogan te pagu. Ka 208 mij km orgjinale me garanci dhe esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj pro. Makina disponon cdo opsion te mundshem t. Tiranë
15 500€
Price negotiable
BMW X5 3.0d me paketa BI PACK M-Power SPOR. Automat e ardhur nga zvicra me targa shqipta. Shitet per arsye mos perdorimi me 212 mij km origjina. Makina eshte full dhe ne gjendje te mi. Goma t. Durrës
4 000€
SUPER MJET, GJENDJE E PERKRY. Shitet dhe mundesi nderrimi me makine me te vogel + diferencen ca. Tiranë
19 900€
Shitet BMW X5 e vitit 11.2008, me ngjyre e Bardh perle, motorr 3.0 benxin pa taks luksi, (pershtatshme per impjant gazi, ku shkon si vler 800 dhe i shkon 100% me gaz) esht shum e shpejt, mjeti k. Tiranë
11 200€
Opsionet shtese: Tavan panoramik, Sallon lekure, Xenon, Sensore parkimi et; E pa targuar, me Dogane e pagu; Mundesi ndrrimi Durrës
15 500€
BMW X5 3.0 DIEZ. VITI 2008; Makina me Dogane; Salloni Leku. 7 Vende; Tavani Panoramik; Sedile me Ngrofje; Sensor Parkimi; Fari Kseno Bikseno; Klima Zone CD DVD TV; Kompiuder Bordi; Km 240.000. Tiranë
13 000€
Super bmw dhe marrveshj me makina te tjera te vogel Elbasan
11 000€
BMW X5 VITI 2008 3.0 SI BENZIN 272 HP START; STOP, 105000 MILJE AUTOHOLD PER SEMAFOR, PA TAKSE LUKSI ME DOGAN TE PAGUAR PAJISUR ME TARGA PER 1 VIT KILOMETRA ORIGJINALE ME GARANCI, KLIMA PARA DH. Korçë
11 500€
BMW X5 3.0 BENZINE V6; ; 160.000 KM TE CERTIFIKARA NUK KA ASNJE GERVISHT. NDEZJE ME ANE TE START/STO. ME NAVIGATOR TE MA. PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM; ANTIVERBU. TAPICERI LEKURE NGJYRE KAF. Korçë
13 500€
Cmimi i pa diskutush. Vetem shitet Tiranë
6 500€
SHITET BMW X5 NAFTE 3.0 AUTOMATIKE FULL OPTIONS NR: + 355684366067 SALLON LEKUR E ME NGROHJE ME MEMORJE BAXHO XHAMI NAVI I MADH PERDE ORIGJINALE DISQE GOMA NE GJENDJE TEPER TE MIRE KOMANDA NE TIMO. Korçë
4 200€
Price negotiable

BMW for sale in other cities