Премиум объявления

BMW X3 for sale in Albania

OKAZION !!!; ; Per arsye EMIGRACIONI shitet BMW X3 NE GJENDJE PERFEKTE Elbasan
9 900€
Price negotiable
BMW X3 3.0 NAFT (PA TAKS LUKS) KAMIO AUTOMAT; OPSIONET - TIMON MULTIFUNKSIONAL + KOMANDA NE TIMON + MEMORJE-BAGAZHIER 6 CD- SALLON LEKUR- SERDILE ME MEMORJE- ELEKTRIKE THYERJE FRYRJE CFRYRJE +. Tiranë
5 300€
Shitet Bmw x3 2.0d, viti 2008, km 202000, me tvsh te paguar, ardhur me. 06.11.2019 nga Siena Itali Fier
7 900€
Makina esht n gjendje prefekte shum e paster si brenda ashtu dhe jasht kambjo automat 4 gomat aktive e sapo ardhur nga Gjermania makina esht full option sensor parkimi para mbrapa navigator te mad. Tiranë
7 800€
Super ekonomike; -Start and stop (fiket ne semafo) -Rigjenerim frenash ne frenim; -Pakete sportive sport, sport +; -Timon dhe amortizator te adoptueshem sipas shpejtesise; -Kontroll presion. Tiranë
1€
Bmv viti 2013 naft 2.0 esht bler me 0 km aktualisht ka 173 km sa po ka ardhur esht me dogan te paguar esht full full me ekstrat opsionet te gjitha tavan xhami komplet siper dopjo klima sendilje. Tiranë
26 000€
BMW X3, 2009, 170.000, 9800 euro Tiranë
9 800€
Age: 2016 year; ; Mileage: 48000 km; ; Transmission: Automatic Greece
36 800€
Motorr 3.0 full option; Sediljet me ngrohje; Sensor para mbrapa; Sediljet me memorje; Sensor shiu Tiranë
Sold
Shitet BMV X3, viti 2004, 3000km benzine/ gaz stag, impianti eshte i montuar ne Gre. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrik Pogradec
Sold
Shes BMV 3 E Spo Arllur Nga Italija Km Orgjinale Makina esht e Gacme per cdo Lloj prove Durrës
Sold
Makina esht ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar gati per targ. full opsion navi, tavan xhami, sport paket, ngrohje sediljesh, klima, limitator shpejtsie, sedilje m. Elbasan
Sold
Bmw x3 viti 2006 184000 km ne super gjendje e sapoardhur nga zvicr. posedon disqe + goma te reja rezerv ganxh navi te madh orgjinal sensor parkimi sendile me ngrohje tapiceria lekur e zeze pa a. Elbasan
Sold
Makina posedon; -ngrofje ftofje sendile; -navigator; -aux bluetooth cd; -tavan panoramik; -dritat xenon; -sensor parkimi; Auto Arbana ne jemi garancia juaj Tiranë
Sold
Shitet bmv x3 kamjo automat sallon lekure tavan xhami disqe alumini sedilje me ngrohje full optional ne gjendje shume te mire morrike xhenerike dogane e paguar Tiranë
Sold
Makina eshte ne gjendje shum te mir. E perdorur vetem ne gjerman. Viti i prodhimit 2005. Ne rruge ka dal ne vitin 2009. Cmimi i doskutushem Berat
Sold
Per. Shitet BMW X3 2000 D 190cv - 140kw version x line cambio automatico full optional me 40.000 Kavajë
Sold
super ne gjendje me e cu ku te duash me e kontrolluar Durrës
Sold
shitet bmw e 2005 ne gjendje shum te mir motorik dhe xhenerike Berat
Sold
Shitet bmw x3; Viti 2005----me dogane te pagu. kamjo automati. 208-mij kilometr; Cmimi 5300euro-i diskutuesh. makina gjendje te shkelqyer si brenda dhe jasht te gjitha sherbimet e bera te bm. Tiranë
Sold

BMW for sale in other cities