Премиум объявления

BMW 6 series for sale in Albania

BMW Seria 6 viti 2007. 5000I; Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike; * Letra te paguara deri ne Prill 2020; * Impiant gaz STAG me dy vite garanci deri me Shtator 2021; * Tapicer. Tiranë
7 500€
Price negotiable
Shitet per motive familjare ! Tiranë
16 000€
Shitet Bmw 630. Motor 2998 kubik pa taks lluksi, aspirato pa turbo i pershtatshem 100% per impjant ga. 207 mije kilometra te certifikua. Sherbimet e kryera ne 206mij km, vaj filtra motori. Vlorë
7 800€
Price negotiable
Bmw 630. Motor 2998cc pa taks lluksi me benzine i pershtatshem per impjant gazi 100. 205 mij km te certifikuara, sherbimet e sapo kryera: gomina, vaj filtra motori, vaj filtra kamb. Goma t. Vlorë
1€
Age: 2005 year; ; Mileage: 93000 km; ; Transmission: Automatic Tiranë
11 600€
BMW Seria 6 viti 2007. 5000I; Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike; ; * Letra te paguara deri ne Prill 2020; * Impiant gaz STAG me dy vite garanci deri me SHtator 2021; . Tiranë
Sold
Vetem Shitet; Km-94800; Fuq. 333 kuaj; ; Ngjyra jashte-e Zez; ; Dritat Xenon dhe me levizje sipas levizjes se timoni (art poshte Majtas Dhjatht) Drita Mjergull; ; Drita per diten automatik (. Tiranë
Sold
Shitet BMW 640i twinturbo e 2013, me te gjitha sherbimet e krye. Makina ka 139000. Te gjitha opsionet e mundshme perfshire sedilje me masazh, ngrohje ftohje, kamera, tavan panoramik. Tiranë
Sold
Bmw 640 nafte twin turbo makina eshte ne gjendje te mir pa asnje problem letrat sapo jan paguar per nje vit shitet ose nderohet me makin ose shtepi ne vlore Vlorë
Sold
Shitet ose Kembehet; Km-94800; Fuq. 333 kuaj; ; Ngjyra jashte-e Zez; ; Dritat Xenon dhe me levizje sipas levizjes se timoni (art poshte Majtas Dhjatht) Drita Mjergull; ; Drita per dite. Tiranë
Sold
Bmw 640 nafte twin turbo makina eshte ne gjendje te mir pa asnje problem letrat sapo jan paguar per nje vit shitet ose nderohet Vlorë
Sold
BMW SERIA 645CI CABRIOLET V8 BENZINE-GAZ SHUME EKONOMIKE HARGJON VETEM 900LEK GAZ PER 100K. MAKINA ESHTE 28.12.2005 MAKINA KA 190000KM ORIGJINAL. DHE ESHTE FULL FU. MAKINA KA NGJYRE T. Tiranë
Sold
Shes BMW seria 6 me motorr 3.5 benzi. Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e krye. Ka 200.000. Makina ka look M6 brenda dhe jash. Cmimi eshte i diskutueshem dhe k. Shkodër
Sold
Bmw seria 6 645ci benzine + g. Makina eshte ne gjendie shume te mire me te gjitha sherbimet e bera te Hari Lena, Makina eshte me me mpiant gazi Auto Gas Italia brenda garancise, 93 mije k. Tiranë
Sold
Shitet BMW 630seria6 MAKINA ESHT NE GJENDJE TE PERKRY. Nuk e kap taksa LUKS, , te gjitha sherbimet e bera, mimi i DISKUTUSHE Lushnjë
Sold
Bmw 4.5 benzine ne gjendje shum te mir dhe e shpejt; me letra te sapo-paguara per nji vit; timon anglez Tiranë
Sold
Sedilje ngrohje, karikator 5cd, cabrio, sedilje individuale me memorje, disqe m pow. makina eshte super ne gjendje eshte e mbajtur per qef nuk ka nevoje per sherbimin me te vog. makina esht. Tiranë
Sold
super okazion tapet 100metra ma i trashi 5 bilardo me gur steka neonat siper bilardove frigorifer plus ca panorama me ndricim si televizora 5 mlj lek tgjitha Elbasan
Sold
Shes bmw 640 i benzin xdri. esht vit 2.2017 me 5 mi kilomet. makina esht e re e fabrik Kukës
Sold
-FULL body kit dhe interior AC Shnitzer; -Makina ne gjendje perfekte, e gatshme per cdo lloj prove; -Color Black Matte; -Model 2005 Tiranë
Sold
shes BMW 630 benzin 3.0 viti 2005 ne gjendje perfekte, vetura esht e inportuar ne gjermania, vetura esht e pa doganuar per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 045 883 888 os. Tiranë
Sold

BMW for sale in other cities