Премиум объявления

BMW M3 for sale in Albania

BMW M3-4.0 v8 ( M3 origjinale nga fabrika ), Viti Prodhimit 2011me 99.000 milje, coupe, kamio smg 7g marsha ne timon, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje + memory, disqe alumini, klima. Tiranë
24 500€
Shitet bmw seria 3 - 320 naft automat -viti 2000 - full - klima komando ne timon pilot automatik ne timon etj - ne gjendje te perkryer - per cdo lloj prove - letrat te prera deri ne djetor 2018. Tiranë
Sold
Shitet BMW M3 Alpine, e vecante ne llojin e vet, 4.2 twinturbo benzin, krah anglez Elbasan
Sold
Makina ka 100mij km te bera! Eshte M3 ALPINE e vitit 2010 420 kuaj fuq. Ne gjendje shume te mire pak e perdor. mimi i diskutueshem! Tiranë
Sold
BMW M3 Cabrio 3.2 (Full Extr) Viti: 2002; Manual; 151000km te garantuara me liber te servisit; Qmimi: 10000; Makina grinder ne Kosove Kukës
Sold
Shitet BMW E320 fundi i serise 2005 motorr 200cc nafte me 180hp me te gjitha dokumentacionet e nevojshme deri ne prill 2018 e gatshme per cdo lloj prove dhe mundesi nderrim Shkodër
Sold
Ne gjendje shum 're mir Shkodër
Sold
BMW 330 X drive 4x4.Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e kryer Tiranë
Sold
Shitet bmw m3 viti 1996 2000bezin makina esh ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike disje sportiv goma te mira drrita kseno me paket baxha parakolp sportiv marmit sportive muzik navi mba. Fier
Sold
Shes Bmw 320d 2.0 naft full M sport ne gjendje perfekte, makina 4 muaj ka qe ka hyre ne shqiperi eshte shume e paster e vitit 2008 full opsion M paket disqe Sport 4 goma te reja te gjith. Tiranë
Sold
Makina ruhet ne garazhd, eshte ne gjendje te mir pune, jane bere te gjitha sherbi. Cmimi i diskutueshem Fier
Sold
Makina esht ne gjendje shum t mir, sherbimet e kryera te gjitha, ferrota tambura te reja, amortizim drrita led, me letra por te mbaruar Tiranë
Sold
E ardhur nga belgjika e ber me porosi super full fare shume e vecan; Motorr 330 diesel nuk e kap taksa e lluksit x d 4x4 shume e fuqishme edhe me nje kosnum mesata; Dokumentat deri ne janar 2018. Tiranë
Sold
Makine e persosur per ata qe e njohin m3 Elbasan
Sold
Me letra te paguara ne gjendje perfekte gomat te reja me 2 porta 1600 benzine qmimi i disutushem Lezhë
Sold
Full extra hard top 400 hp; BMW M3 Ne gjendje shum te mir; Shitet per arsye mos perdorimi ne gjende te shkelqyer; Model amerikan Sarandë
Sold
1.6 benzin. makina nuk disponon dokumenta Shkodër
Sold
1.6 benzin. shitet per arsye mosperdorimi Shkodër
Sold
shitet bmw 320 kabriole ne gjendje shum te mir ka nje problem me pompen e kamios te marshave ose me mundesi ndrrimi Fier
Sold

BMW for sale in other cities