Премиум объявления

Petrol engine cars in Albania

Makina ka nje vit qe nuk perdoret, pasi ka dhfaqur nje problem me kambion ( merr vtm marshin e 3t dhe indietron) Tiranë
1 200€
Mini Cooper 2003, Automatic, prodhim amerikan, me benzine, sedilje lekure, 179 mije km, tavan qe hapet, te gjitha sherbimet dhe riparimet motorrike dhe xhenerike te kryera dhe te dokumentuara te. Tiranë
6 000€
Makina sht n gjendje t mir. Me dogane te pagua. Fier
47 000€
BUICK ENCORE AMERIKAN (ne europe eshte Opel Moka) Klima tronik; ; Navi i madh; ; Kamera; ; Komando ne timon; ; Lingua tronik; ; Blututh Tiranë
13 800€
Ford C-Max; ; Opsionet shtese: Motor 1.6 benzin i sapo ardhur nga Zvicera me dogane te pagua. 4 goma te reja, kondicioner, cd, aux, et; ; Telefon: + 355692497771 Durrës
3 400€
Price negotiable
BMW X5 M 555 HP; ; Opsionet shtese: Motor 4.4 (555 HP) tavan panoramik, start stop, head up (km ne xha) kamera 360 grad, marsha formula uno ne timon etj; ; Telefon: + 355692497771 Durrës
26 000€
Price negotiable
Kambio Automat, Sallon lekure, Sedilje Elektrike memorje me ngrohje, Start/Stop + keyless entry + Radio + CD + DVD + Aux + Navigator + Camera + Tel + Bluetooth, Kompjuter bordi, Komanda ne timo. Tiranë
14 000€
Price negotiable
E sapo ardhur nga Zvicra, ne gjendje perfekt. Shume ekonomike, klima, disqe alumini, goma te rej. Durrës
2 450€
Euro 4, sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar gati per targa, 2 celsa origjinal, kondicioner, xhama elektrik, Radio cdplayer, airbag, abs, Xhami para mbrapa me rezistence me tharje, Gomat 90. Durrës
2 700€
SHITET; ; Marka, Modeli: Honda Jazz; ; Viti: 2003; ; Kambjo: Manuale; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogane; ; Km: 180 000km; ; Targa: Dogane; ; Ngjyra: e Kuqe; ; Opsionet shtese: E sap. Durrës
2 100€
Fiat panda me dogane te paguar ardhur nga zvicr; ; Navi, usb, blotooth, Aux-In; ; Super ECOnomik Tiranë
2 600€
Makina sht n gjendje t mir. Tiranë
5 000€
sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar, makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike okazio. Fier
3 100€
Motorr boxter turbo, 270 kf; ; Kambio manuale 6 + 1; ; 11.000 milje; ; I blere me 0 km Tiranë
21 000€
Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove; ; Letrat e paguara; ; Mundesi nderrimi Durrës
14 500€
Ne gjendje te perkryer; ; Me te gjitha sherbimet e bera; ; Letrat e prera deri ne 26 dhjetor 2020; ; ; ; Makina me kondicjoner; ; Shum ekonomike; ; Dritat para led komplet; ; Kasetofon me cd + aux; ; 2 celsa +. Lushnjë
1 200€
Price negotiable
Marka, Modeli: Mercedes Benz C200 Kompressor, Sport edition (avantgard); Viti: 2005; ; Kambjo: Manuale; ; Lenda Djegese: Benzin / Mundesi edhe per gas; ; Km: 210 000km; ; Ngjyra: E zeze; ; . Durrës
4 250€
MOTORRI TURBO (mundesi impiant gazi 100); MOTORRI KA 202HP TEPER I FUQISHEM DHE ME I FORTI I PRODHUAR NGA MITSUBISHI; ; DIFERENCIAL 4x4; ; XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL; ; SEDILJE LEKURE; ; SEDILJE ME NGROHJ. Lushnjë
4 500€
Hummer H2 Viti i prodhimit 2004, LOOK VERSACE jashte brenda per te apasionuarit pas markes Versace, eshte shume i vecant nga hummer-at e tjere dhe disponon ekstra qe nuk i ka asnje hummer tjeter n. Tiranë
26 500€
Price negotiable
Shitet Saab 9-3. Viti: 2008. Km: 157 mije k; ; Motorr: 2.0 T benzin. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. Motorr shume i pershtatshem per impjant gaz. Me dogane te pagua. Tiranë
1€
Price negotiable