Премиум объявления

Bentley for sale in Albania

Full opsion; Makina esht shum e paster; Edhe ne gjendje; Shitet ose ndrrohe me makin te vogel + lek; ; Autoselvia Tiranë
1€
E 270 ne gjendje shum te mir e gatshme per cfardo lloj prove Fier
Sold
Makina esht ne gjendje te. 5000km. Makina esht ne amerik perdorur nga familje Mbreterore paguar 700 mij dollar kanadez kur esht bl. Makina niset per shqiperi na koha qe behet pages. Tiranë
Sold
ne gjendje super 4.2 benzin zbret cmimi nga 8000 euro ne 6500 Durrës
Sold
Bentley get stopa mbrapa Tiranë
Sold
Mercedes-Benz ne gjendje shum te mir PA letra PA targa matprri super Durrës
Sold
Bentley Continental supursport shum i vecant me dokumenta te regullta deri ne fund te vit. Motor 3.5 benzine shum e shpejte dhe shum komo. Sallon meshini i kuq i vecan. Makina esht e viti. Tiranë
Sold
fgbsdfgsdfgtwertwer Bulqizë
Sold
Bentley arnage 2007 V8 benzin; I blinduar b6; 2000 km pothuajse e re; Cmimi 150.000 euro; Duhet te paguani 20% te parave; Dhe makina behet e juaja; Viber 0693515469; Ose tel ne 0694408048 Lezhë
Sold
Makina eshte ne gjendje perfekte me sherbime te bera eshte manuale naft 2.5 Kukës
Sold

Bentley for sale in other cities