Премиум объявления

Audi A4 for sale in Albania

Audi A4 2008 3.0 TDI QUATTR. Naft. Eshte i bere me porosi. Ka sensore parkimi para dhe mbrapa. Pasqyra me veterresi. Ka Marsha ne timo. Ka Sistem Navi. Pasqyrat mbyllen automatikish. N. Tiranë
10 000€
Audi a4 1.9 nafte lekur me limit shpejtesie, gomat e reja shum ekonomike me baxha xhami, sediljet elektrike cmim i diskutush. Durrës
2 700€
Price negotiable
Makina esht ne gjendje shum te mir ska asnje difekt cdo gjo funksionale sensor dritash shiu dhe parkimi mbrapa origjinal audi cd aux dhe usb me klim funksionale super ekonomike Tiranë
3 700€
Audi A4-1.9 TDI (I kuqe) Diesel, Viti prodhimit dhjetor 2002 me 297.000 km, 6 marsha, cd player, usb, woofer, klima, disqe alumini, sedilje me ngrohje, letra te gjitha te sapo paguara deri n. Vlorë
2 700€
Price negotiable
Audi A4 avant 1.8T 163. 07.2004. automatik 6 mars. 260.000 km te vet. klima bizona. makines jane blere me fature te gjitha pjeset e sherbimeve periodike ( kit rryp faze pomp uji pulexho dinam. Tiranë
3 300€
Shitet Audi A4 viti prodhimit 2013 model amerike motorr 2.0TFSI quattro, sedilje elektrike me ngrohje dhe memorie, baxho, cruise control, sensor parkimi, kamera mbrapa, bluetooth, bi-xenon, kambi. Tiranë
13 500€
Shes audi a4 autom. Makina esht me vaj e filtra motorri + kambjo te nderruar, pjeset xhenerike te reja komplet plus goma te reja bridgeston 100. Makina esht me dogan te paguar dhe ka motorr tip. Tiranë
5 220€
Price negotiable
Shitet Audi A4 viti 2006-7 kamio automat 2, 0 disel, 256 mij km origjinale look S line Fabrike, xhama te zinje origjinale me stem audi fabrike, fener me lupa xenon bi xenon, komando ne timon, baxh. Tiranë
5 300€
Makina eshte full sencor parkimi + shiu + dridash kamje automat G8 + 1 me goma te reja disqe nr 18 ka 3 celsa me shrbime t bra vaji filtrat vaj kamje ferota para mbrapa nuk ka nevoj pr asnj gj m. Berat
10 200€
Price negotiable
Audi A4 me motorr 2.0 TDI 8 Valve 1 Alber, 140HP shum ekonomik 5L/100KM me kamio automatike 7 marsha para plu. Super gjendje motorrike gjenerike dhe estetik. Kilometrat me liber servisi si dh. Shkodër
5 300€
Shitet audi A4 fund i 2007 full options 1.9 naft me t gjitha sherbimet e kryera dhe e mbajtur per merak dhe sherbimet e bera ne kohe 4 gomat e reja se fundmi ka ber servsi ndrrim kit rrip faze po. Lushnjë
5 400€
Okazion audi a3 1.9 tdi 2009 170mije kilometra me te gjitha sherbimet e bera makina eshte ne gjendje te shkelqyer letrat deri ne tetor 2020. e pa perdorur ne shqiperi eshte targuar per her te par. Tiranë
6 200€
Audi A4-1.9 Diesel, Viti Prodhimit Fundi 2001 me 253.000, kamio manuale, cd player, disqe alumini, klima, xhama pasqyra elektrike, letra te gjitha te paguar deri ne Qershor 2020, ne gjendje shum. Tiranë
2 999€
Shitet audi a4 cabriolet 2.5 tdi 164 hp i vitit 2004 makina eshte shum pak e perdorur ne shqiperi shitet per arsye emgrim. Fier
7 500€
Price negotiable
Audi A4 2.0TDI 2013; Kondicioner Klima; Fener LED + Stopa LED; Manual nafte; Komanda ne timon; Sedilje elektrike lekure me ngrohje + ftohje; Sensor shiu/sensor dritash; Pilot automatik; Navigator. Tiranë
13 200€
Shitet Audi A4 viti 2005 me motorr 2.0 Benzine ( jo TFSI ) motorr i thjeshte qe behet 100% me g. Makina ka kambio automatike 7 marsha para plus R, (7G Tronic) Makina eshte ne nje super gjendj. Durrës
4 800€
Shitet ne gjendje super, me dogane te paguar e sapoardhur nga kanadaja me 140 000 km orgjinale, per cdo lloj prove Tiranë
9 500€
Shitet audi a4 S-line fabrike, ne gjendje perfekte si nga ana vizuale dhe ajo motorrik. Full opsion, dhe sherbimet e sapobera, vaj filtra tamburo goma dhe bateri te r. Tiranë
9 700€
Shitet; - Audi A4 Sline; - 1.9 TDI shume ekonomike dhe e shpejte; - Automatike 7G; - Kambio eshte me 3 lloje opsionesh (Comfort, Sport, Manua) - Viti 2007; - Ngjyra e hirit; - 234 892 KM; - Senso. Elbasan
5 500€
Audi A4. Viti 2009. Ngjyre e ze. Me portobaga. Me doga. Me kli. Me 3 cele. E ardhur nga Gjerman. Me navigat. Me t. Cruise kontrol; Start & st. Sensore parki. Disqe alumi. Tiranë
8 500€
Price negotiable

Audi for sale in other cities