Премиум объявления

Audi A2 for sale in Albania

Whatsup 0692909299 Tiranë
2 950€
Shitet audi a2. nafte 1.4. shume ekonomi. drita kseno. pasqyrat me buto. me sensore parkimi para dhe mbrap. kondicione (lima. tavani dhe traret anesore sapo jane ber (apiceria. makina k. Tiranë
2 500€
Audi A2 2005 160.000 2900 euro Tiranë
2 900€
Age: 2002 year; ; Mileage: 147000 km; ; Transmission: Manual Fier
2 300€
Age: 2002 year; ; Mileage: 110000 km; ; Transmission: Manual Tiranë
2 400€
Age: 2001 year; ; Mileage: 150000 km; ; Transmission: Manual Tiranë
2 600€
Price negotiable
Shes audi a2 1.4 nafte shum ekonomike ne gjendje te mire motorike e gjenerike letrat i ka deri ne gusht te ketij viti bej nderrim vetem me bmw 320 Tiranë
Sold
audi a2 1.4 naft t gjitha sherbimet e kryera per me shum info 0696296087 Tiranë
Sold
Audi A2 viti prodhimit 2002 me dogan te paguar e porsa ardhur e paperdorur ne shqiperi kambjo manuale makina eshte e paster ne gjendje teknike dhe motorrike te mire me sherbime te kryera Bulqizë
Sold
Shitet audi a2 1.4 nafte letrat te sapobera, krah Anglez ose nderrohet me nje makine me pportobaga. Makina ndodhet ne Tiran Tiranë
Sold
Kam per te shitur nje audi a2 viti 2002 n gjendje t shklqyer 1.4 naft. kush sht i interesuar mund t kontaktojn ne nr 00393804669492. Kilometra ORIGJINA Shkodër
Sold
Shes audi a2. 1.4 nafte ne gjendje te mir pune sherbimet e bera te gjitha ne ko. bej nderrim vetem me bmv 320s. flm Tiranë
Sold
Kam per te shitur nje audi a2 1.4 nafte viti 2002 ne gjendje te shkelqyer i sapo ardhur nga Ital. Kush sht i interesuar mund t kontaktojn ne nr 00393286452249 Tiranë
Sold
Audi A2 viti 2001 me dogane Krujë
Sold
SHES AUDI A2 MOTOR 1.4NAFTE SHUM EKONOMIKE VITI 2002 KLIMA SENSOR PARKIMI XHAMA ELEKTR. NE GJENDJE PERFEK. ME DOGANE; CMIMI 2500EURO; CE. 0695555345 Tiranë
Sold
Shitet audi 1.4 nafte me letra deri ne gusht te 2018 makina eshte ne gjendje te mir pune dhe shum ekonomik Tiranë
Sold
Shitet Audi A2 1.4 nafte e 2002,; Sapo e ardhur nga Italia, pa dogane, me dy celsa, ne gjendje te mire; Cmimi 1800 euro i diskutueshem Durrës
Sold
Shes Audi a2 super gjendje nafte 1.4 manuale me letra te sapobera viti 2003 Tiranë
Sold
Audi 1.4 nafte shum ekonomike letra i ka deri ne gusht, vojin e filtrat te sapo nderruara ne gjendje pun. cmimi 2000 eur Tiranë
Sold
Shes audi 1.4 nafte ne gjendje te mir pune sherbimet e bera shum ekonomik Tiranë
Sold

Audi for sale in other cities