Премиум объявления

Audi for sale in Albania

Okazion Audi A2 1.4 tdi nafte 3 pistona, euro 3, viti 2001 por e dale ne rruge per here te pare ne 5 Qershor 2002, makin teper ekonomike, ne gjendje perfekte, kondicioner, disqe dhe te 4 gomat t. Tiranë
Sold
Ftohja: Klima; Eshte ne gjendje shum t mi. Disqe alumini Goma te re. Xhamat elektri. Pjeset xhenerikisht ne gjendje shum t mi. Pasqyra elektri. OKAZION; ; T.: 0684066444; ; C.. Tiranë
Sold
shes makine audi a2 viti 2001 me letra te paguara deri ne 30 dhjetor 2017. Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe motorrike jane bere te gjitha sherbimet; vaj, filtra, rripi fazes. Tiranë
Sold
Audi A2, viti 2002, 1.4 nafte; Makina eshte gati per cdo lloj prove Tiranë
Sold
Audi 1.4 benzine ne gjendje shume te mire i sapo ardhur nga zvic. tavan xhami cli. doga. disqe alumi. S line fullll Tiranë
Sold
Makin ekonomike Lushnjë
Sold
Me te gjiths sherbimet e bera me letra te paguara per 1 vit Tiranë
Sold
Audi 1.4 nafte vit prodhimi 2003 i sapo erdhur nga jashte nuk ka punuar ne shqiperi ne gjendje te shkelqyer motorrike xhenerike dhe estetike 142000 km, teper ekonomike kosumi 4 litra per 100km. Korçë
Sold
Kam per te shitur nje audi a2 viti 2002, 1.4 nafte ne gjendje te shkelqyer i sapo ardhur nga Ital. Dogane te pagua Tiranë
Sold
shitet audi A2 ne gjendie prefekte motorrike dhe xheneri. me klima kseno airbeg abs makina eshte perdorur vetem nga njeperson qe ne blerje per her te pa. shitet ose ndrrohet + /- diference. Elbasan
Sold
Audi A2 1.4 benzi. 173.000km Durrës
Sold
Shitet Makina; ; Audi A2; ; 1.2 Nafte; ; Automatike; ; !35.000 Km; ; Viti i Prodhimit: 2003 Tiranë
Sold
Makina eshte ne gjendje perfekte me dokumenta te paguara deti ne gusht 2017. Motorr nafte 1.4, konsum 4.5litra/100. Te gjitha sherbimet e kryer; Cmimi 2700 i padiskutueshem Tiranë
Sold
Makina ne gjendje shum te mir klima sedilje me ngrohje sherbime te sapo bera goma te reja cmimi i diskutueshem Tiranë
Sold
Makina eshte ne gjendje perfekte, klima, sedilje me ngrohje, goma te reja, sherbime te sapo bera, per me shum kontaktoni ne nr e telefonit + 355 69 587 7577 Tiranë
Sold
Shitet Audi A2. Me letra te rregullta dhe te paguara deri ne 2017. Kryer te gjitha sherbimet motorrike dhe xheneri. Ne gjendje perfekte pu. Me kondicioner, 4 + 1 dy Tiranë
Sold
E sapo ardhur ne gjendje shume te mire si motorrike dhe gjenerike Durrës
Sold
Shes audi a2 i sa po ardhur shum i mbajtur ska nevoj per as gje i sapo targuar letrat per 1 vit shum e paster si nga mren dhe jash goma te reja 1.4 nafte Shum ekonomike vetem 3400 eur. 0684230549 Tiranë
Sold
Shitet per arsye mos perdorimi audi A2 benzin 1.4 viti prodhimit 2002 makina eshte ne gjendie prefekte motorrike dhe xhenerike pak kohe ka qe ka ardhur nga italia 15 dit e targuar me targ. Elbasan
Sold
Audi a 2 shitet per arsyje mos perdorimi shum ekonom. vti 2001. shite 3000; Me pak diskuti; Audit i sapo prer te gjitha dokomendat; ; ; Kilometrat i shihni vet te krosko. shum ekonomik 4 itr. Tiranë
Sold

Audi for sale in other cities