Премиум объявления

Alfa Romeo for sale in Albania

Alfa Romeo Giulietta 2.0 diesel viti 2012, km 107000, Start& Stop, fener Bi-Xenon me autonivelues dhe larje, bluetooth, USB, kompiuter bordi, sejdile Quadrifoglio me ngrohje, 4 xhama elektrik. Durrës
8 500€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte jtd 16 valvola, gt, disegno bertone, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimit 12/2006, sallon lekure, klima, mbyllje qendrore, abs, asr. Tiranë
3 300€
Shitet Alfa Romeo 159 1.9 JTD m viti 2007 kambio manuale 6 + R marshesallon ngjyre bezheme komanda ne timonklima dixhitalesensore parkimisensore shiu4, goma te rejaMakina i ka te gjitha sherbimet. Durrës
3 600€
Alfa Romeo 159 SW, 1.8 MPI, Benzine + Gaz, Vit prodhimi 2007. Gjendje perfekt; ; Rripi i fazes i nderruar, goma te reja, A/C Klima, sensor parkimi perpara dhe mbrap; ; Makine e gateshme per cdo prov. Tiranë
3 600€
Shitet Alfa Romeo E Sapo Targuar model 147 viti 2005 motor 1.9 naft JTD MULTIJET, me letra te paguara der ne Dhjetor 2019.Makina eshte ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj kontrolli. Fier
2 800€
VETTURA VISTA E PIACIUTA NELLO STATO IN CUI SI TROVA - NO GARANZIA, FRIZIONE E VOLANO ESEGUITI, MARCIANTE Italy
1 200€
Shes Alfa Romeo ne gjendje super e gatshme per cdo lloj prove salloni meshin pan. sensor parkim. sensor shi. navi. serdilje elektrike me ngrohj. me 6marsha i interesuari te tel 0698250874 m. Lushnjë
1 800€
Shitet makina n gjndje shum t mir pu. Me dokumenta t paguara deri n fillim t 2019. mimi me marrveshje Kavajë
Sold
Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera, 125.000km,; 1.4 benzine, eshte ne gjendje super te mir Tiranë
Sold
Okazion shitet ose ndrohet me makin me kamjo automatike ne gjendje shume te mire servis i ber apsolut te kontrollohet nga blersi ku te doj eshte ne gjendje shume te mire goma te reja vaj filtr. Tiranë
Sold
shitet alfa romeo gt e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar, e pa perdorur ne shqiperi, makina eshte ne gjendie shum te mire ska nevoi per sherbim; telefonata serioz Tiranë
Sold
Shitet alfa romeo mito 1.4 turbo benzine shume e shpejte 180. Makina eshte ne gjendje perfekte pu. Per me teper 0685824384 CMIMI I DISKUTUESHE Tiranë
Sold
Shes alfa romeo mito e posa ardhur nga zvicrra; Asht makin e bukur dhe shum e ruajtur; Me km te garantuara 150000; Makina gjindet ne kosov gjilan; Kon + 37744144779 vibee Tiranë
Sold
makina esht gati per dogan Tiranë
Sold
Shitet alfa romeo brera viti 2009 ne gjendje shum te mire me dekumenta te rregullta deri ne dhjetor 2018; 2.2 benzin; Cmimi 6000 euro i diskutushem Tiranë
Sold
Alfa Romeo 2.0 benzin gas e shenuar ne leje te qarkullimit me klima me goma te reja me disje 17 me kseno me sherbime te te kryera nderrim vaj filtrra rrip faze filtrra gazi filter ajri gomina m. Elbasan
Sold
Alfa romeo Gt full me navigato sport disqe alumini letra per 1 vit te preme ne gjendje shum te mire me shum info 0693422423 Durrës
Sold
shitet ose nderrohet alfa romeo gtv spo. benzin + gas 2.0,; viti 2002 ne gjendje shum te mire; mundesi nderrimi +; 0692605689 Elbasan
Sold
Shes Alfa Romeo ne gjendje perfekte shum ekonomike ne gjendje motorrike shum te mir sherbime te sa po bera Tiranë
Sold
Makina esht ne gjendje te shkelqyer, shum sportive dhe shum e fuqishme, 1.4 turbo/benzin 6 + R marsha 180 kuaj fuqi, dhe quadrifogli. cmimi pa dogan Elbasan
Sold

Alfa Romeo for sale in other cities