Премиум объявления

Acura for sale in Albania

Shiten autobuza Heuliez gx 117; Automatik; prodhim francez; Viti 2002 me kondicjoner; Fuqia 154 / vellimi 5880; Ngjyra blu me te bardh; per me shume kontaktoni: + 355 69 634 3017 Tiranë
Sold
KAMA ne gjendje perfekte me dekumenta per nje vite deri me 8.18; cmim I diskutueshem 0692889524 Pogradec
Sold
Pranojm dhe ndrrime ndodhemi ne elbasan pran nen stacionit elktrik bredashesh cmimet okzion me kesh duke filluar nga 1800 euro automatike manuale benzin gas si dhe naft per me sh. kontaktoni n. Elbasan
Sold
CMIMET ME TE LIRA QE EKZISOJNE KUDO Korçë
Sold
Me tre pistona motori, viti i prodhimit 1998, modeli neuson RD1902 pesha e ekskavatorit 2000 kg i shoqeruar me kove germimi dhe kove skrapate dhe rama alumini per ngjitje ne kamion ne gjendje t. Vlorë
Sold
Cmimi i disketushem ne gjendje super Elbasan
Sold
Disqe benzi c klas dy te gjer mbrapa bashk me goma Durrës
Sold
Shiten dru plep dhe shelg Elbasan
Sold
Tv sony + dividi bokse tavolin sic e shikoni komplt Elbasan
Sold
Shesim ple organil per ullishte vreshta sera ju sigurojm per nje redimet te lar. pleu shoqerohwt me ngarkes dhe trasport falemiderit Fier
Sold
; shes biciklet ciklisti olympia fiber karboni shum e leht dhe shum e shpejt bicikleta eshte blere e re 3000euro ne itali i ka te gjitha pjeset shimano ka kilometrazh ka dhe kepuce origjinale t. Elbasan
Sold
Suzuki vitara viti 1998 1.6 Benzine G. Me 4 por. Me letra te sapo prer. Xhama elektri. Sallon leku. Me kondicioner me ABIES me airbeg me ridoto te vecante nga cdo Suzuki Vitara m. Gjirokastër
Sold
kerkojm berber per me shum informacion ne numrin t. 0685376656 Elbasan
Sold
shitet motorri ne gjendje shum te mir me let. motorri esht kinlon 110cc 4marsha 4 ko. per me shum inf ne nr e tel 675661196 Elbasan
Sold
DISQE 17 dy te gjer mbrapa origjinal Durrës
Sold
shitet okazion; motori 2.5 nafte; prodhimi 2009; letra t paguara per 1 vit Fier
Sold
Disqe pasat 17; Te vitit 2008; Gomat pothuajse te reja235/45/17 Durrës
Sold
Pomp lavazhi 3 faz ka nje plasje te valva nga grica por mund te saldohet me oksigje Kukës
Sold

Acura for sale in other cities