Volkswagen Passat CC viti 2013, E bardhë, 2.0L, 179000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Wv Golf Vl 1.4 TSI; Kamio automatike; Full opsion; Marsha ne timon; Sensor parkimi; Larse feneresh; Navigator; Karikator cd; Ngrohse sedilesh; Palosje pasqyrash; Komanda ne timon; Viti: 28/12/2008. Elbasan
SHITET GOLF 5 I SAPOARDHUR NGA italia 1.9 NAFTE EKONOMIK NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE SHUME I PASTER DHE I MBAJTUR MI. KAMJO AUTOMATIKE NAVIGATOR SEDILJE ME NGROHJE KLIM. Elbasan
Vw golf 5 plus; 2.0 tdi; Kamio automatike; 235000 km origjinale; Viti 29.08.2005; Klima; Ngrohje sendiljesh; Mbyllje qendrore; 4 xhama elektrik Elbasan
Shitet Vw Golf 4 1.9 Naft Kamio Automatike, Makina Posedon: Xhama Elektrike; Sistem Audio I Ampliifkuar; Kondicioner Ngrohje Ftohje; Hapje Mbyllje Qendrore; Disqe Alumini; Kasetofon Me Ket. Elbasan
Passat cc viti 2009 full option te gjitha sherbimet e bera letrat i mbaroj ne dhjetor 2020 me ndrrim ka cmim tjeter Elbasan
8 900€
Shtuar: 21 tetor 2020, numri: 113594
Modeli: Passat CC 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 179000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Makina esht model amerikan super gjendje ka vetem paketen e sinjaleve qe duet nderruar me letrra te paguara deri 20-1-2021

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.