Volkswagen Passat CC viti 2012, E zezë, 2.0L, 192600km

Njoftime të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe fizik; ; E sapo ardhur nga Gjermania, me dogane te pagua.; ; Makina vetem shitet, nuk nderrohe. Elbasan
Letrat te paguara per nje vi. Sensor parkimi 360*, ngrohje sendiljesh, goma te reja, xhama te zinj para dhe mbrapa, vet parkim, start-stop, cdo sherbim te kryer ne koh. Elbasan
Komanda ne timon; ; Klima dixhitale bizonale; ; Kompjuter bordi multifunksional; ; Sistem muzike shume te paster; ; Disqe alumini VW 18" model 2020; ; Xhama te zinj; ; Me DOGANE te paguar, gati per... Elbasan
E shitur
Modeli: Passat CC 
Viti: 2012 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 192600 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
okazion, shitet pasat cc viti 2012 benzine + gaz motorr 2.0, kamio automat dsg, shume ekonomik. makina eshte me dokumente shqiptare qe i mbarojne ne maj 2021.nderrohet

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.