Volkswagen Golf viti 2014, E zezë, 2.0L, 180000km

13 300€
Shtuar: 17 tetor 2021, numri: 114285
Modeli: Golf 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Letrat te paguara per nje vit. Sensor parkimi 360*, ngrohje sendiljesh, goma te reja, xhama te zinj para dhe mbrapa, vet parkim, start-stop, cdo sherbim te kryer ne kohe.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.