Volkswagen Golf viti 2009, E zezë, 1.4L, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SHITET GOLF 5 I SAPOARDHUR NGA italia 1.9 NAFTE EKONOMIK NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE SHUME I PASTER DHE I MBAJTUR MI. KAMJO AUTOMATIKE NAVIGATOR SEDILJE ME NGROHJE KLIM. Elbasan
Vw golf 5 plus; 2.0 tdi; Kamio automatike; 235000 km origjinale; Viti 29.08.2005; Klima; Ngrohje sendiljesh; Mbyllje qendrore; 4 xhama elektrik Elbasan
Shitet Vw Golf 4 1.9 Naft Kamio Automatike, Makina Posedon: Xhama Elektrike; Sistem Audio I Ampliifkuar; Kondicioner Ngrohje Ftohje; Hapje Mbyllje Qendrore; Disqe Alumini; Kasetofon Me Ket. Elbasan
Passat cc viti 2009 full option te gjitha sherbimet e bera letrat i mbaroj ne dhjetor 2020 me ndrrim ka cmim tjeter Elbasan
Shitet nderrohet caddy max viti 2009 automat 200 mi km orgjinale xhama te zi orgjinal goma 90% sendilje me ngrohje gjendje super Elbasan
6 400€
Shtuar: 25 dhjetor 2019, numri: 113179
Modeli: Golf 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Wv Golf Vl 1.4 TSI; Kamio automatike; Full opsion; Marsha ne timon; Sensor parkimi; Larse feneresh; Navigator; Karikator cd; Ngrohse sedilesh; Palosje pasqyrash; Komanda ne timon; Viti: 28/12/2008 (2 celsa perkate) Km: 210.000 (liber servis) I sapo ardhur nga zvicra; (dogane e pagua) Auto Motal

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.